Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C5 1.8T sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za turbo?

Opublikowano
  • Autor

bo ja wiem ,hybryda jakaś z wlotem 50mm

Opublikowano
  • Autor

IMG_20170224_064621.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jakoś mało czasu mam na dłubanie

wleciał DP 

wydech a6.....jpg

Opublikowano
  • Autor

wydech 2.5''

wydech a6.......jpg

wydech a6...jpg

wydech a6......jpg

wydech a6..jpg

Opublikowano
  • Autor

prace nadal trwają,front ic i i pompka paliwa lepsza i sprzęgło lepsze :decayed:

Opublikowano

Działaj działaj :) A6 C5 z designu taka sobie - lata jednak już widać chociaż większość jeździ po PL zatłuczonych sztuk z mlecznymi lampami z przodu itp.

Widziałem kilka fajnych sztuk porobionych na drogach i wtedy to auto nabiera blasku i zmienia kompletnie postrzeganie tego modelu :)

Czego i Tobie życzę ale też na pierwszy rzut inwestowałbym w moce :)

Nie chciałeś A4 B7 z tym motorem? Też by latało się fajnie.

Opublikowano
  • Autor

miałem przez kilka lat b6 1.8t dłubniętą i tak na b7 jakoś mnie nie ciągnęło z racji tego samego środka i przede wszystkim ciasnoty względem c5 ,ja mały nie jestem dzieci dwoje rosnących tez mam :decayed:

Opublikowano

W C6 z silnikami ciężko fakt takimi bezobsługowymi... Jedynie pewnie 2.4 ale to nie jedzie. Może jeszcze 4.2. Ja teraz się przesiadłem na C6 allroada 3.0tdi i póki co super ale zobaczymy...

Jak większe auto z niezawodnym silnikiem to C5 wygląda faktycznie OK do tego. Chyba, że 2.7bit :D nie wiem jak tam na rynku stoją ale 1.8t też przecież bdb wybór. Zresztą wiesz bo miałeś kilka lat więc tak czy siak wybór dobry.

Opublikowano
  • Autor

kolektor też wleciał 

IMG_20170623_173828.jpg

IMG_20170703_060552.jpg

IMG_20170623_173812.jpg

IMG_20170701_201416.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Pięknie działasz przy A6-ce :D

Jakie parametry po montażu turbo, kolektora, DP, wydechu, FMIC i po sofcie ?

Byłeś nią na hamowni po modach ?

Kupę pracy w nią włożyłeś, 

świetny projekt,

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor

dzięki za dobre słowo ,jeszcze fimicek ,walbro żeby wachy nie zabrakło i sprzęgło no i soft i zobaczymy 

Opublikowano

Ładnie Ładnie kolego będzie grubo pozdrowionka:hi:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy co wyjdzie :wink: dzięki.

Opublikowano

Cos tak czulem jak przeczytalem zes kupil c5 ze nie bedzie to dlugo seryjny siurak:wink:

Graty.

W sumie dobry wybor co do silnika jezeli ktos nie lubi klekota.

Sam jam bym zmieniam to na c5 w awancie i albo stary dobry 1,8te albo avf.

Jak myslis uda sie po stojeniu 250 przekroczyc???

 

Opublikowano
  • Autor

chciałem c6 lub b8 ale b8 ciasne a w c6 niema motora dla mnie i wyszło że c5 będzie git mimo starej konstrukcji 

250 na lekko będzie no chyba że silnik odporny na moc i jej nie przymnie 

Opublikowano

Jak c6 to tylko 2.0tdi moim zdaniem ale trza to porobić bo to w ogóle nie jedzie.

Widze masz podejscie starej szkoły,w sumie zostaje jeszcze exeo ale tez małe..

C5 dobry wybór (chodz ja bym brał awanta)

Po niemcowni jeździ tego trochę porobionego i wyglądają całkiem fajnie.

Opublikowano

Mam C5 1.8t kombi i C6 2.7tdi kombi no i w C6 jest dużo więcej miejsca a co do klekota to ten silnik jest lux,w środku nie czujesz czy jedziesz dieslem czy to jazda czy postój,przy 180kmh jest 3tys obrotów,stojąc obok dopiero go slychac,spalanie na równo cenowo z LPG w 1.8t.ogolnie miałem ten 2.7 wyjąć sprzedać za 6tys i wsadzić 2.0 lub 1.9tdi i 5tys by zostało ale go zostawiam bo mi się spodobał.

Opublikowano
spalanie na równo cenowo z LPG w 1.8t

Czekaj czekaj coooo? Spalanie na rowno cenowo? To gdzie Ty paliwo kupujesz? [emoji23] mialem 1.8t i spalal mi 11l na trasie. Teraz mam c6 z 3.0tdi i pali mi 8-9 na spokojnej trasie. Gdzie tu mowa o podobnym koszcie?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Moja C5 jest w quattro ,wiem za na LPG nie w trasie robię 360km za 100zl a 2.7 tdi za 100zl robię 400km z lepszą dynamika jazdy niż na LPG.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.