Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C5 1.8T sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, cinkers napisał:


Czekaj czekaj coooo? Spalanie na rowno cenowo? To gdzie Ty paliwo kupujesz? emoji23.png mialem 1.8t i spalal mi 11l na trasie. Teraz mam c6 z 3.0tdi i pali mi 8-9 na spokojnej trasie. Gdzie tu mowa o podobnym koszcie?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokladnie.

Koles ma 2,7 c6 fakt moment powala ale ponizej 7w trasie nie zszedl a ma spokojny charakter..

Moze jak 1,8 lpg katowane a 2,7 jazda jak wieska tico to podobnie wyjda koszta inaczej nie da sie tego polaczyc...

Opublikowano

Poniżej 7 w trasie to żaden problem.

Opublikowano

Nie chcę się tutaj mądrować ale mi w 3.0tdi pali w trasie minimum 8,5. Biorąc nawet ten wynik mam 8,5 x 4,08 = 35zł.

1.8T mi paliło przy takiej jeździe 11 gazu czyli 11 x 1,70 = 19zł.

2.7 może spali trochę mniej ale mimo wszystko nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że te silniki mogą spalić podobną ilość gotówki przy podobnej jeździe...

 

A żeby nie odbiegać od tematu jeszcze raz napiszę, że silnik za***isty :) Mi tylko przeszkadzał brak 6-tki i widzę, że też masz skrzynię 5 ? Na autostradzie dostawałem cholery przy wyższych prędkościach...

Edytowane przez cinkers

Opublikowano
3 godziny temu, lisekexeter napisał:

Moja C5 jest w quattro ,wiem za na LPG nie w trasie robię 360km za 100zl a 2.7 tdi za 100zl robię 400km z lepszą dynamika jazdy niż na LPG.

Licząc że kupiłeś ON za 4 zł to za 100 masz 25 litrów. 25 litrów na 400km to ci daje 6,25 l/100km. No szacunek jak ci tyle pali. No i jeszcze nie wiem po ile jest teraz ON, wziąłem 4 zł ale podejrzewam że troszkę więcej (przy 4,2 to poniżej 6 litrów :) ). Podziwiam tych którym prawie 3 litrowy motor spala 6 litrów :facepalm:

Mi w cyklu mieszanym spala 11,5-12 litrów gazu. To 400 km objadę za 84 zł, przy cenie LPG = 1,75 zł. To i tak nie wychodzi to samo :D

No chyba że porównujesz spalanie 1.8T w mieście do spalania 2.7tdi w trasie :D

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor

pany nie piszcie mi tu ile co pali bo to mnie nie ciekawi wcale ale cinkers dobrze pisze,wczoraj 440km na 46l lpg z kompletem i załadowane po brzegi 

3.0 czy 2.7 tdi pali mniej lub tyle samo złotówek na 100km/h ? 

Marcin tak skrzynia 5b ale jest dłuższa od tej co była w b6 ,5b 5000rpm = 200km/h i mi to styka 

Opublikowano

ON biorę po 3zl dlatego moje porównanie,fakt ze stacji będzie drożej. Ok Krzysiek muszę podjechać i mnie przewieziesz po tych modach bo ciekaw jestem bardzo jak to teraz śmiga.

Edytowane przez Gość

Opublikowano
26 minut temu, krzysiekml napisał:

Marcin tak skrzynia 5b ale jest dłuższa od tej co była w b6 ,5b 5000rpm = 200km/h i mi to styka 

Czyli tragedii nie ma - w środku da się wytrzymać :) 

Opublikowano
  • Autor

no nie jest żle ,6000=240 ale juz niema siły jechać trzeba podkrecić go będzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

sprzegło sie też znalazło,mało używane 240mm ze sztywnym kółkiem 

 

IMG_20170729_120431.jpg

IMG_20170729_120701.jpg

IMG_20170729_120636.jpg

IMG_20170729_120631.jpg

Opublikowano

Zwyklasne sztywnasne z kewlarem z 1z nie styknie??

Jakiego momentu sie spodziewasz???

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jaki Nm wyjdzie ale zwyczajnie takie rozwiązanie miałem w b6 Q i się nie poddawało przez długi czas 

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło wczoraj założone a dziś jeb.. docisk ,zaś ori wpadło :facepalm:

 

Opublikowano
8 godzin temu, krzysiekml napisał:

sprzęgło wczoraj założone a dziś jeb.. docisk ,zaś ori wpadło :facepalm:

 

Pech w ciul:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sobotnie popołudnie 

IMG_20170819_175820.jpg

IMG_20170819_175829.jpg

IMG_20170819_175842.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Napisz pls jaką taśmą owijałeś kolektor?

Bazaltowa 2mm?

Jakimi opaskami ją łapałeś?

Rzeczywiście jest efekt znacznego ograniczenia temperatury?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tak bazaltowa 50X2mm i 10metrów ale zabrakło niestety,ze 2metry jeszcze by sie zdało oraz na DP 5metrów 50X3mm i tez troszkę zabrakło 

opaski skręcane 40-60mm 

jeszcze nie testowałem ale jest poprawa ,nie pufa takim żarem jak wcześniej 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no to pół roku zleciało :D wpadło radio 2din z chin :decayed: 

 

IMG_20171102_164925.jpg

IMG_20171109_173855.jpg

IMG_20171102_173244.jpg

IMG_20171102_164809.jpg

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło 240mm na sztywnym kółku i fmic

IMG_20180210_172454.jpg

IMG_20180210_172441.jpg

IMG_20180210_174542.jpg

Opublikowano
  • Autor

wtryski 430 tuż przed softem wpadną 

pompa paliwa założona i tak to jest w fwd :decayed: prawie p&p 

IMG_20180122_113449.jpg

IMG_20180117_184919.jpg

IMG_20180115_191014.jpg

IMG_20180115_204109.jpg

IMG_20180117_184841.jpg

IMG_20180122_113541.jpg

IMG_20180117_185120.jpg

Opublikowano
  • Autor

soft na początku marca  :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.