Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dywaniki gumowe ORI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Czas zaopatrzyć się w gumowe dywaniki na zimę. Celowałem w oryginał, ale nie mam rozeznania.

Czy te:

http://allegro.pl/oryginal-dywaniki-guma-przod-tyl-audi-a4-b6-b7-kpl-i6359201791.html

są ori? Czy warto w ogóle brać ori?

Opublikowano

tak to ori , są bardzo dobre , mam u siebie na zime takie

Opublikowano

też mam takie i polecam :banan:

Opublikowano

mam identyczne, polecam w 100%. idealnie przylegają i nie śmierdzą

Opublikowano

Zerknij do tematu, który rozpocząłem wiele lat temu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39065-dywaniki-petex-schonek-czy-oryginalne-z-aso/

Kupiłem wtedy oryginalne z ASO i do tej pory nic się z nim nie stało a auto przejechało jakieś 160 tyś km. Posiadam jedne komplet dywaników, więc są cały czas w aucie.

Opublikowano

A może ktoś pokazać foto z tymi dywanikami w aucie ? :) z góry dzięki

Opublikowano

Tylko ori :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dostałem. Nie ma porównania z podróbkami, które brałem kiedyś do B5. Zero smrodu gumy, dopasowane co do milimetra :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Też zakupiłem ori gumowe w promocji w ASO za chyba 199zł ale niestety nie mogę powiedzieć o nich dobrego słowa jeśli chodzi o trwałość.

Owszem ładne, dobrze dopasowane, nie śmierdzą ale dywanik kierowcy już po pierwszym sezonie miał ubytki gumy zwłaszcza w miejscu gdzie się piętę na pedale gazu opiera i to dość duże, nie wytarcia tylko jakby takie wyszczerbienia (szkoda że nie zrobiłem zdjęć po tym pierwszym sezonie).

Mógłbym pomyśleć, że może to w jakichś butach szczególnie ostrych jeździłem ale brat tez kupił tylko do A3 i to samo niestety...

Dla porównania miałem PETEX-y wcześniej i pod względem trwałości o niebo lepiej niż ori...

Opublikowano
  • Autor

O tako? Jestem więc ciekaw jak skończą moje na wiosne

Opublikowano

Z własnego doswiadczenia powiem, źe moje oryginały w b6 przelatały 7 lat i sprzedałem po zmianie auta Koledze z forum i chwali sobie ich jakość nadal .

Bardzo jestem ciekawy dlaczego tak narzekacie na ich jakość. Czyźby były zrobione z innej gumy?

Btw.

Kupilem do b8 oryginały i po dwóch latach uźywania są jak nowe ....

Opublikowano

Ja miałem 2 komplety ori i oba dywaniki kierowcy po jednym sezonie skończyły z dziura.. duża w tym zasługa damskich obcasów

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W moim samochodzie są od 15-tu lat te same gumowe dywaniki z jakimi wyjechał z salonu. na tym od kierowcy widać lekko, że nie jest nowy. Nic ponad to. Pozostałe mógłbym sprzedać jako nowe i poza datą produkcji 2001 nikt by się nie połapał pewnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.