Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bose


marek232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z nagłośnieniem chodzi o to że po zmianie radia z rnsd na niefabryczne strasznie zaczęło piszczeć/trzeszczeć w rytm obrotów silnika, obrotów wentylatora (na zgaszonym silniku też słychać trzaski ale bardziej ciche). Sprawdzałem radio na zewnątrz pod zasilaczem i zewnętrznym wzmacniaczem i żadnych zakłóceń nie było, wydaje mi się więc że wina leży w instalacji mojego auta bo jest to bardzo niestarannie robione, ktoś dokładał zmieniarkę a może i nawet rnsd.

Ma ktoś może konkretny rozpis pinów pod bose? chodzi mi o wejście przód tył i sterowanie załączeniem wzmacniacza

Takie kostki mam w aucie

0a0052383fa5.jpg

03cc376b15df.jpg

80aab4481de3.jpg

A to jest opis na rnsd

4aefab105c1e.jpg


Witam, mam pewien problem z nagłośnieniem chodzi o to że po zmianie radia z rnsd na niefabryczne strasznie zaczęło piszczeć/trzeszczeć w rytm obrotów silnika, obrotów wentylatora (na zgaszonym silniku też słychać trzaski ale bardziej ciche). Sprawdzałem radio na zewnątrz pod zasilaczem i zewnętrznym wzmacniaczem i żadnych zakłóceń nie było, wydaje mi się więc że wina leży w instalacji mojego auta bo jest to bardzo niestarannie robione, ktoś dokładał zmieniarkę a może i nawet rnsd.

Ma ktoś może konkretny rozpis pinów pod bose? chodzi mi o wejście przód tył i sterowanie załączeniem wzmacniacza

Takie kostki mam w aucie

0a0052383fa5.jpg

03cc376b15df.jpg

80aab4481de3.jpg

A to jest opis na rnsd

4aefab105c1e.jpg

W kostce wychodzącej z radia mam tylko 8 pinów, 6 jest wyjściem niskiego poziomu sygnału a 2 zaznaczone na zielono w sumie to nie wiem do czego służą ale wydaje mi się że coś z załączeniem wzmacniacza

3f36de16feb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zdiagnozowany ale nie rozwiązany, winne okazało się radio na androidzie które produkuje zakłócenia. Myślę że temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...