Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 B8 lift CNHA 190BHP +Front brakes Brembo 345mm Rear brakes 330mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tu reszta gratów:D

1412740aece4f3f7.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wszystko złożone.

Finalny wygląd:)

02f397ae56f55a39.jpg

Opublikowano

Super :thumbup1:

I jak wrażenia? 

Opublikowano

jak jest z trwałością takiego carbon wet dipping? Ten kluczyk, który pokazałeś - możesz pokazać jak wygląda dziś? ciekaw jestem, bo ta warstwa karbonu to liczona jest na mikrometry przecież - jak to trwałe jest po czasie?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Super :thumbup1:

I jak wrażenia? 

Hebel nie do porównania,ale na razie musi się wszystko dotrzeć.:D

3 godziny temu, was002 napisał:

jak jest z trwałością takiego carbon wet dipping? Ten kluczyk, który pokazałeś - możesz pokazać jak wygląda dziś? ciekaw jestem, bo ta warstwa karbonu to liczona jest na mikrometry przecież - jak to trwałe jest po czasie?

Kluczy jest obklejony naklejką.:wink:

Edytowane przez sajmon136

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A tu taki myk:naughty:

0de93d1c13297cc1med.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i Hamulce skompletowane teraz tył z S4 330mm:D

Hamulec w porównaniu do stokowego to inna bajka,polecam zmianę każdemu.:)

3ec8ca12ce10c092med.jpg

A tu forta z powrotu z urlopu 1800km:D

Coś mu się trochę porozbijało :P

a5647ede7c9f8c04med.jpg

Edytowane przez sajmon136

Opublikowano
Dnia 28.05.2017 o 18:59, was002 napisał:

jak jest z trwałością takiego carbon wet dipping? Ten kluczyk, który pokazałeś - możesz pokazać jak wygląda dziś? ciekaw jestem, bo ta warstwa karbonu to liczona jest na mikrometry przecież - jak to trwałe jest po czasie?

Zgadza się, ale na hydrografikę nakłada się lakier bezbarwny.

Opublikowano

Jakie masz koło zimowe pod te hamulce?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Jakie masz koło zimowe pod te hamulce?

Nie mam drugich kuł,bo w UK nie trzeba zimówek:D

Ale jeżdżę co dwa lata do PL na święta to zakładam zimówki na te felgi.;)

Opublikowano

Chyba że tak bo na to minimum 18 i to nie każda ;/

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Gibons napisał:

Chyba że tak bo na to minimum 18 i to nie każda ;/

No u mnie jest 19 i beż dystansu się nie odbyło:kwasny:

Opublikowano

ale heble konkret za to ;) rekompensuja to. nie masz drgan na dystansach?

Opublikowano
  • Autor

Nic żadnych,Auto pięknie jedzie,nawet przy dużych prędkościach zero wibry:)

Opublikowano

Jakie masz dystanse ? ile mm ? i gdzie kupowales ?

Spoiler

 

 

Opublikowano

Witaj, 

Piękny białas no i jeszcze w competition :D

Pytanie: gdzie robiłeś hydrografikę dekorów?

Czy na hydrografikę carbon dałeś jeszcze dodatkowo warstwę bezbarwnego lakieru?

Zadowolony jesteś z efektu?

PS. Piano też ładne ale strasznie się rysuje...

Pozdrawiam :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Gibons napisał:

Jakie masz dystanse ? ile mm ? i gdzie kupowales ?

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Dystanse kupiłem na ebayu.

http://www.ebay.co.uk/itm/2-X-15MM-HUBCENTRIC-ALLOY-WHEEL-SPACERS-FIT-AUDI-A4-S4-08-B8-ESTATE-SALOON-/182187352564?hash=item2a6b3661f4

25 minut temu, black4 napisał:

Witaj, 

Piękny białas no i jeszcze w competition :D

Pytanie: gdzie robiłeś hydrografikę dekorów?

Czy na hydrografikę carbon dałeś jeszcze dodatkowo warstwę bezbarwnego lakieru?

Zadowolony jesteś z efektu?

PS. Piano też ładne ale strasznie się rysuje...

Pozdrawiam :D

Siema,hydrografikę robiłem nie daleko mnie,koleś zajmuje się takimi rzeczami.

Tak jest pokryta bezbarwnym lakierem.

Zadowolony jestem bardzo,nareszcie nie mam tak widocznych odcisków palców na elementach,co mnie doprowadzało do obsesji:facepalm:

 

Opublikowano
  • Autor

A tu taka sytuacja tydzień temu szyba pękła z niewiadomych przyczyn żadnych rys odprysków,nie wiem czemu pękła:kwasny:

W piątek dzwonie do firmy żeby wymieniła szybę,ku zdziwieniu dzisiaj się już pojawili i szybkę wymienili.:D

cac152957d1313d2med.jpg

37008749b3a9261dmed.jpg

Opublikowano

Wszystkie zdjęcia niedostępne???

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, pksmlody napisał:

Wszystkie zdjęcia niedostępne???

Już są:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.