Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

auto nie odpala, błąd wspomagania kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Wróciłem ponownie do czwórkowiczów po udanym związku z Q5.Dziś kupiłem A4 1.8tfsi po lekkim dzwonku z przodu.Zachęciło mnie niewielką naprawą lakierniczą ale wystrzelone są poduchy.Autko nie odpala pomimo że uszkodzenia są niewielkie.Wyświetla mi że jest błąd wspomagania czy brak wspomagania.Zakładam że jest elektryczne na maglu i wiem że niektóre auta nie odpalają jak jest odłączone wspomaganie.Dziwi mnie fakt że pod maską jest wszystko idealne.Powiedzcie czy po wypadku auto jest w jakimś trybie awaryjnym? czy jest jakaś procedura czy może sterownik poduszek blokuje rozrusznik?Jest cyknięcie ale nie kręci.Brak płynu w chłodnicy i pewnie klimatyzacji ale to nie powinno mieć wpływu na kręcenie rozrusznikiem.Chyba że zleciał płyn od wspomagania i to jest przyczyną nie działajacego układu.Jutro rozkręcę przód i odłączę chłodnice.Może jast tam rurka od wspomagania?Proszę o poratowanie wiedzą .Z góry dziękuję

Opublikowano

Witam wszystkich.Wróciłem ponownie do czwórkowiczów po udanym związku z Q5.Dziś kupiłem A4 1.8tfsi po lekkim dzwonku z przodu.Zachęciło mnie niewielką naprawą lakierniczą ale wystrzelone są poduchy.Autko nie odpala pomimo że uszkodzenia są niewielkie.Wyświetla mi że jest błąd wspomagania czy brak wspomagania.Zakładam że jest elektryczne na maglu i wiem że niektóre auta nie odpalają jak jest odłączone wspomaganie.Dziwi mnie fakt że pod maską jest wszystko idealne.Powiedzcie czy po wypadku auto jest w jakimś trybie awaryjnym? czy jest jakaś procedura czy może sterownik poduszek blokuje rozrusznik?Jest cyknięcie ale nie kręci.Brak płynu w chłodnicy i pewnie klimatyzacji ale to nie powinno mieć wpływu na kręcenie rozrusznikiem.Chyba że zleciał płyn od wspomagania i to jest przyczyną nie działajacego układu.Jutro rozkręcę przód i odłączę chłodnice.Może jast tam rurka od wspomagania?Proszę o poratowanie wiedzą .Z góry dziękuję

Podłącz kompa i daj błędy.

Kto Ci powie co może być z samochodem po dzwonie przez internet. . . wróżenie z fusów . . .

Opublikowano

sprawdz bezpiecznik pirotechniczny na klemie

Opublikowano
  • Autor

sprawdz bezpiecznik pirotechniczny na klemie

sprawdziłem,uwalony a wyglądał jak nowy.Żadnego okopcenia a jest padnięty.Dałem zworką i pali ale muszę kupić bezpiecznik by było ok.Dzięki za podpowiedź

Opublikowano

Ten bezpiecznik zawsze wywala, jak strzelą poduszki.

Trochę mylące jest to, że wtedy się coś tam rozrusznik odzywa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a mam pytanie.

Jak się zdemontuje rozrusznik i ponownie go zamontuje konieczne jest kodowanie?

Czy komputer pozna że był wymontowany rozrusznik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.