Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeden z tańszych modów, biorąc pod uwagę efekt "wow".

Na 90% do zmiany Gateway (~ 200 + ochrona komponentu ~ 250) + lusterko (~ 250).

Opublikowano
  • Autor
A5 8,5J x18H2 ET29
8T0601025E
Asystent świateł zrobiony system działa prawidłowo

Kolego dużo roboty z asystentem? Jakie koszta całości?

z asystentem 2h roboty nic skomplikowanego :)

w końcu dojechała klapa poliftowa stan IGŁA można zakładać bez malowania kompletna z instalacją derą zamkami itp.

20110103_235435.jpg

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

Znaczek TDI zostaw :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zostaną tylko kółka :D

HomeLink zamontowany

lampka_h.jpg

 

foto z dzisiaj

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
 image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg  
 
 

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

bardzo fajna b8 :kox: kiere kiedy zmieniasz ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bardzo fajna b8 :kox: kiere kiedy zmieniasz ? :decayed:

najpierw lift s-line zewnętrzny :) potem kiera i manetki :) tył i listwy zewnętrzne już w malowaniu :)

Opublikowano

Znaczek TDI zostaw :grin:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: eee lepszy TFSI :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Znaczek TDI zostaw :grin:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: eee lepszy TFSI :polew: :polew: :polew:

a co kolega ma do tfsi jak sie dba to jest git ja nie narzekam a parkota nigdy w życiu :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:grin: ok

Opublikowano

Wklej proszę foto jak te ultery 100 spasowaly w zderzak sline polift.

Tapniete z SGS7

Opublikowano
  • Autor

Niestety 100-tki moim zdaniem to za bogato do zderzaka poliftowego s-line jest 1cm luzu to za mało i bedzie stukać wymieniłem na 90 w przyszłym tygodniu będę montował tył poliftowy i ulrery to wkleję foto. Oczywiście to moje zdanie być może się mylę.

Opublikowano
  • Autor

Środek wypasik, czy mi się zdaje czy teraz wyżej stoi? Rameczka trochę szpeci, zasugerowałbym coś takiego http://allegro.pl/ozdobne-sruby-zabezpieczajace-do-tablic-rej-audi-i6611794450.htmli

Przód i tył docelowo będzie w polifcie wiec bedzie to pozmieniane . Odnośnie zawiasu planuje coś niżej ale nie za wiele może miał by ktoś jakieś namiary na sprężyny niższe o 2cm nie więcej . Teraz mam fabrycznie 1be przy 17 jest w miare ale jak zakładam 19 to robi sie duża luka :facepalm:

Edytowane przez witek1234

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i mamy tył poliftowy 

polift_ty.jpg

 

image.jpgupload picscertificity.com


robota_neon.jpg

Trochę roboty było, ale opanowane teraz listwy boczne :)  s-line

 

image.jpggif hostingcertificity.com

image.jpguploadcertificity.com

 

 

w miedzy czasie lustra poliftowe od rs4 wpadły  fotochrom , składane, pamięć 

lustra_lift_rs4_2.jpg

 

 

manetki poliftowe 

manetki_polift.jpgimage upload no adscertificity.com

 

 

moja_ty.jpg

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

świetnie wygląda :naughty:

Opublikowano

Mody w dobrym kierunku;)

 

Opublikowano

Ale świetnie ten tyłeczek poliftowy wygląda :decayed:

Opublikowano

dobra robota :kox: 

Opublikowano

Dobre zmiany. Tylko jeszcze konćowki rur chyba masz za małe. W polifcie mają większą średnicę. Polecam zmienić i będzie kox :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kera polift już jest poducha z instalacją wychaczona za 450pln :D

 

IMG_20170517_112606.jpg

 

IMG_20170517_193759.jpg

 

Edytowane przez witek1234

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.