Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduchy silnika AVON


marjan1055

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Walczę z drganiami silnika w swoim AJM. Wymieniłem poduszkę prawą skrzyni i używane oryginalne poduszki pod silnikiem i nic nie lepiej. Wczoraj zauważyłem że lewa poduszka puściła olej, stare poduszki mam także oryginalne AVON i jedna z nich jest napewno dobra nie chlupie i waży 750gr. Czy miało by to jakieś znaczenie jak bym włożył prawą poduche w miejsce lewej uszkodzonej? Na gumie poduszki są wybite dwa nr 8D0 199 379AE lewej i 8D0 199 382AE prawej. Wizualnie wyglądają tak samo. Czy ktoś wie czy można je zamieniać miejscami? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na profil masz rocznik 2001 a w tym roczniku według etki nie występuje silnik AJM

To jak to w końcu jest ?

według etki silnik AJM powinien mieć poduszki silnika

L - 8D0 199 379 AE

p - 8D0 199 382 AE

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% mam AJM. Czy ktoś wie czy można zamienić lewą z prawą? Albo może ma ktoś na sprzedaż 8D0 199 379 AE uzywke ale pewną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% mam AJM. Czy ktoś wie czy można zamienić lewą z prawą? Albo może ma ktoś na sprzedaż 8D0 199 379 AE uzywke ale pewną?

Hmmmmmm ja tylko napisałem że w etce w 2001r nie znalazłem silnika AJM

Czy ktoś wie czy można zamienić lewą z prawą?

Gdy by poduszki były zamienne to były by te same numery L i P

Czasem mnie ludzie dziwią z takimi pytaniami ale ..... :facepalm:

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz dostęp do jakiejś innej ETKI niż ja. http://postimg.cc/image/nyugtp423/

Mam przed sobą oryginalną poduszkę AVON ENGLAND o wydrukowany numerze na metalowej cześći dolnej tej poduszki 8D0 199 379AE, a na górnej części tej poduszki są wybite 2 nr 8D0 199 379AE(nr poduszki lewej) gelb i pod nim 8D0 199 382 AE gelb(nr poduszki prawej)

Edytowane przez marjan1055
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz dostęp do jakiejś innej ETKI niż ja. http://postimg.cc/image/nyugtp423/

Mam przed sobą oryginalną poduszkę AVON ENGLAND o wydrukowany numerze na metalowej cześći dolnej tej poduszki 8D0 199 379AE, a na górnej części tej poduszki są wybite 2 nr 8D0 199 379AE(nr poduszki lewej) gelb i pod nim 8D0 199 382 AE gelb(nr poduszki prawej)

SORRY!!! Mariusz Mój błąd :facepalm: Nie wiem jak to sie stało ze podałem Ci błedne numery

Już poprawiłem ...masz dobre numery ...

Jeszcze raz przepraszam za mój błąd :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowanie, mam szybkie pytanie odnośnie wymiany poduszek silnika w AFN. Jak wygląda ich wymiana? Samochód na kobyłki, odkręcenie nakrętek przy poduszkach i silnik lewarkiem do góry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...