Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 143 KM czy nie za słaby


Djevent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada taki silnik z przekładnia automatyczną ? Jak to się sprawuje i czy nie jest za słaby pod automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multitronic bo wersja 143KM nie mogła mieć Quattro z automatem.

A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg mnie na przykład każde 2.0 TDI przy masie B8 jest zbyt słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem multitronica w b7 1.8t 163km i sobie radził przyspieszenie porównywalne do manuala ,teraz mam 2.0tdi 143km ale był słaby,więc zrobiłem program na 180,5km teraz już jest dobrze ;) a spalanie pozostało bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam teraz A4 B8 2.0 136km multitronic. Demon prędkości to to nie jest, do setki daje rade potem gorzej. Audi do spokojnej jazdy któremu jednocześnie nie brakuje mocy żeby bez problemów coś wyprzedzić. Przesiadłem się z A6 C5 2.8 quattro tam było troche lepiej z przyśpieszeniem no i quattro którego mojej żonce brakuje najbardziej. Skrzynia multitronic pracuje inaczej i trzeba się do niej przyzwyczaić. Co nie zmienia faktu że jest świetna, pracuje znakomicie i jest mega wygodna. Polecam taką konfiguracje samochodu.

Wysłane z mojego Fire Phone przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez artur.darowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede poszukiwał chyba z silnikiem 177km,znalazłem taki w wersi sline ale ze skrzynią manualną, ostatecznie jak nie trafie automatu to pozostanie brac manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej bierz manuala albo s-tronic lub tiptronic bo multitronic po 200tys km zaczyna szwankować a koszty naprawy bardzo drogie tak było w mojej a4 b7 7 stopniowa ,w b8 jest 8 stopniowa,może lepsza,nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...