Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sambabraun pearl b5 by Brzeziak


Brzeziak

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, enczu napisał:

O coś takiego mi chodzi ;)

Znalezione obrazy dla zapytania audi a4 b5 pomaranczowe kierunki

Musialbym wszedzie kierunki na pomarańcz pozmieniac zeby to jakos grało. Moze zimą pocwicze z ta pomarańczową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem regulacje reflektorów , bo niby przedlift, a regulacja po lewo zamiast w tunelu obok reszty przycisków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chlopaki, weźcie mi powiedzcie, gdzie ja mam wsadzić sterowanie grzanych foteli, jak mam przedlifta i mam halo p/t szyba, awaryjki a chce zostawic sobie wizytownik :D bo mam zagwozdkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2018 o 20:37, Hiper napisał:

nie bardzo rozumiem regulacje reflektorów , bo niby przedlift, a regulacja po lewo zamiast w tunelu obok reszty przycisków ??

To pozostałość po swapie nawigacji. Miałem chwilę cały tunel środkowy od po lifta a tam światła ustawia się pod nogami kierowcy. Zmieniłem wszystko na przed lifta ale plastik pod nogami został z po?

6 godzin temu, razor91 napisał:

To chlopaki, weźcie mi powiedzcie, gdzie ja mam wsadzić sterowanie grzanych foteli, jak mam przedlifta i mam halo p/t szyba, awaryjki a chce zostawic sobie wizytownik :D bo mam zagwozdkę :D 

Tylko że ten wizytownik to do niczego się nie przydaje, jeśli miałbym go zostawić to przerobił bym go na uchwyt na kubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brzeziak napisał:

Tylko że ten wizytownik to do niczego się nie przydaje, jeśli miałbym go zostawić to przerobił bym go na uchwyt na kubek.

To ja tam trzymam telefon ? z otwartą klapką telefon sie ideolo mieści..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam wożę telefon ? ale ja to mam gdzieś i jutro będę rezal tam grzane d*py ??

A poza tym telefon można wrzucić w podłokietnik ?

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem też czy nie zrobić a'la polifta i sterowanie umieścić obok klimatronika, ale o ile od pasażera jest miejse to z drugiej strony coś tam jest i będzie przeszkadzać ? byłoby za***iście gdyby się dało wsadzić zamiast tych bezuzytecznych uchwytów na napoje, ale tunel za niski, ew sterowniki za duże :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie sezonu.
Ostatni zlot który odwiedziłem to Meeting & BBQ w Funce. Miłe zaskoczenie bo audi dostało się do TOP 10?
f38f5b079fca556bmed.jpg

Miałem tez nieprzyjemne sytuacje na drodze, lali odcinek asfaltu i nie oznakowali że jeden pas jest nalany no i przy 80 wpindoliłem się na taką nalewkę?
W efekcie pogiąłem dwie felgi i pękł mi lakier na rancie na nadkolu, tak mocno dobiło. Na zdjęciu tego nie widać ale lakier odchodzi już płatami wzdłuż pęknięcia.
0129f7b293576fd4med.jpg

Na tę chwilę bije się z myślami ale prawdopodobnie wyroluje nadkola około 2cm na stronę i siknę budę na około.
No i juz leżą felgi na nowy sezon ale pochwalę się jak będą wypolerowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:

Dzieje się coś w temacie ? 

Coś tam grzebie, poszerzyłem bude, dorwałem rollbara, itp.
Niedługo wstawię jakąś aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaa, nie było mnie tu kawał czasu:D.

Zabierałem sie do napisania tego aktualu już jakiś dłuższy czas i oto jest:decayed:
Cos sie tam pozmieniało przez te lata, w telegraficznym skrócie opisze co i jak.
Sezon 2020:
-Poszerzyłem całą bude.

-Wstawiłem rollbar do środka.

-I zmieniłem felgi na model z Audi R8, przód 9.5j tył 10.5j

6b8bace2b915d77dmed.jpg a0a1c105b738100amed.jpg 0139882a7cd9fd63med.jpg 94ea909ce249c33emed.jpg
 

No i tak przejeździłem bieżący sezon, a właściwie więcej audi przestało niż jeździło.
No i po 2020 jakoś się wypaliłem jeśli chodzi o tuning a4. Może gdyby było w quattro to ten zapał tak szybko by nie wygasł. Ale a4 sprzedawać nie chciałem. Za wdzięczne auto.

Zawsze chciałem mieć jakiegoś porobionego klasyka no i trafiłem, Polo 86c steilheck z 1987 roku wytargane z nimieckich krzaków.

a8b474570d813399med.jpg a1f157c9f4866f44med.jpg  50258df72af6928emed.jpg 768c6f22769e47a7med.jpg 286198ef7602cbfdmed.jpg
 

No i tak sobie latam tym dziadziusiem po zlotach od roku.

Co do a4 to mam ją nadal, zostało częsciowo "odtuningowane". Aktualnie jezdzi nim moja narzeczona i wygląda tak:

 

8f15caf4a5b1c884med.jpg 9907b305fbc04946med.jpg

Silnik został rozbrojony, czyli jest seria 132ps tak jak było. Zawieszenie zostało podkręcone 15mm do góry i wrzuciłem RH ZW3 w szerokosciach 8.5j przód i 9j tył. Z troszkę baloniastymi oponami (ale wiadomo kobita lata:kox:)

 

Co do mnie to jednak audi w serduszku, zanabyłem drogą kupna model który chciałem mieć juz od jakiegoś dłuższego czasu.

217ff45c30b12adcmed.jpg 6ea140622c6b2ba9med.jpg

Jest to A6 C4 z 1997 roku z silnikiem 2,5 TDI i napędem quattro. Mam ją od roku i jak narazie udało mi się zrobić kapitalny remont silnika, prawie całe zawieszenie w poli plus wtryski 230mm, wydech z kwasiaka, troszkę większe turbo i pare innych pierdół.:) A6 jezdzi mi się super, jest duzo wieksze w porównaniu do a4 i napęd quattro to coś piękneg, Denerwuje mnie trochę brak dynamiki, jednak w a4 jak sie depnie to auto jest żwawsze, tutaj tego brakuje pewnie przez brak zmiennej geometrii na turbo. Może po czipie sie to trochę zmieni.

To tak pokrótce chyba udało mi sie opisać zaległości:decayed:

Edytowane przez Brzeziak
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 01:48, lukanio143 napisał:

skąd miałeś rollbara? na zamówienie?

Trafiłem na olx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...