Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sambabraun pearl b5 by Brzeziak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, robertjudi napisał:

 


Przecież fabrycznie tez jest proszek...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

I widać co się dzieje :decayed: Mówię tylko co słyszałem. Gość co malował mi rolki, powiedział że woli szlifować nawet niż piaskować, bo osłabia felge tym wszystkim za każdym razem. Odrobine, ale jednak. Opinie różne ;)

Opublikowano

A moze mówił o szkiełkowaniu?

Opublikowano

Chcesz moze pdc? Do przedlifta ? 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 30.04.2017 o 16:12, kedzior96 napisał:

Chcesz moze pdc? Do przedlifta ? 

Daj cene i fotki na pw.

Majówka rozpoczęta zlotem w Nowym Stawie.  Fotograf ze mnie marny, no ale coś tam popstrykane.
cd37e3b664ed8298med.jpg b148a0d4f220a9eamed.jpg 897af6c01603b269med.jpg

I jedno znalezione w sieci;)

3157a8d9ae23ab2emed.jpg

Opublikowano

Koło robi robotę [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ogólnie samo koło w sobie mi nie robi, ale na aucie już się trochę broni :) Wywal te cuda w kratkach zderzaka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 5.05.2017 o 20:13, smky95 napisał:

Koło robi robotę emoji41.png


 

Dzięki:drinks:

Dnia 7.05.2017 o 14:29, enczu napisał:

Ogólnie samo koło w sobie mi nie robi, ale na aucie już się trochę broni :) Wywal te cuda w kratkach zderzaka :decayed:

Kratki wylecą jak wpadnie Fmic na front.

Opublikowano

Nie wiem jak wielki FMIC planujesz, żeby aż z kratek trzeba było rezygnować...
U mnie się mieści całkiem spory i wszystko z serii zostaje. Spryski, halogeny i kratki.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 10.05.2017 o 15:01, j4s2c2vr napisał:

Nie wiem jak wielki FMIC planujesz, żeby aż z kratek trzeba było rezygnować...
U mnie się mieści całkiem spory i wszystko z serii zostaje. Spryski, halogeny i kratki.

Planuje najmniejszy który oferuje FMIC, 550x140x65. Starczy do ponad 300 kuni więc na co większy.

DRL nie są od środka płaskie, są wpuszczane w zderzak i to raczej dość głęboko. Dlatego jak przyjdzie fmic to nie wiem czy wszystko poupycham.

A drugi fakt to estetyka, mi sie podoba jak u Kowiego że kolana na widoku i tak raczej bd chciał zrobić.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up. Z mechanicznych rzeczy ogarnięte wreszcie odcinające turbo:naughty: Wszysto fajnie i pięknię do puki nie przeciągnąłem go na autostradzie, przy 195 odcięło turbo i niestety już na amen. Diagnoza, przytarły się łożyska na wirniku. W sumie i nawet na rękę, zamówione już turbo z AWX, bd w przyszłym tygodniu;).

Prawdopodobnie będe sprzedawał cały zestaw z navi, jednak mam przed lifta i przed liftem pozostanie.:)
Odwiedziłem dwa zloty, kilka fotek znalezionych w sieci:

Start Event Vag Się Kręci:

5542a38dac94f041med.jpg 5177c00d379cd2c7med.jpg 

I Volkstreffen 2017 5 Gold Edition:

8326cd9fc8945897med.jpg 91829c4db2d173famed.jpg 7ab1b1788b2b7857med.jpg 049cad09570275bemed.jpg e0dab602795c36dfmed.jpg 3586527692850254med.jpg
Od Nowego Stawu skręciłem gwint z przodu o kolejnego centa, po zmianie na KW myślę że jeszcze trochę urwę.
To tak w skrócie;)

Opublikowano

Ode mnie props za utrzymywanie go jako przedlifta. Spuscic jeszcze wg. mnie mozna sporo i blagam, wywal to cos z kratek :D

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, enczu napisał:

Ode mnie props za utrzymywanie go jako przedlifta. Spuscic jeszcze wg. mnie mozna sporo i blagam, wywal to cos z kratek :D

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

  • Skręce, ale tak jak mówiłem najpierw KW bo śmietnix miętki jest a nie twardy:grin:
    Tego czegoś nie wywale z prostego powodu, bo nie mam innych kratek a z dziurami latać nie będę, przynajmniej na razie:naughty:
Opublikowano
Dnia 8.06.2017 o 00:24, Brzeziak napisał:
  • Skręce, ale tak jak mówiłem najpierw KW bo śmietnix miętki jest a nie twardy:grin:
    Tego czegoś nie wywale z prostego powodu, bo nie mam innych kratek a z dziurami latać nie będę, przynajmniej na razie:naughty:

Odboje wrzuć i po sprawie. U mnie latam na mtsie i beton zrobiony. Nawet na kw bez betonu nie spuscisz super nisko. A kratki przecież można kupić :grin:

Opublikowano

dobre mody, oby tak dalej :good: wpadnij kiedyś na spot.. jak już coś w końcu będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 13.06.2017 o 10:59, jedrekx napisał:

dobre mody, oby tak dalej :good: wpadnij kiedyś na spot.. jak już coś w końcu będzie :decayed:

Dzięki:) Na pewno podjadę na bajere:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolor jest mega;) az sie prosi o lampy poliftowe. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

oblukany na VW Manii :thumbup1: o ile db widziałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Matejus_93 napisał:

oblukany na VW Manii :thumbup1: o ile db widziałem :decayed:

Tak to ten :)

Trzeba było na bajer podejsc ;)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 30.06.2017 o 23:46, lukanio143 napisał:

Kolor jest mega;) az sie prosi o lampy poliftowe. 

Puki jest w moich rękach zostanie przed liftem;)

Tak jak mówiłem nowa suszara z AWX i szybka wymiana.
1c6047538a9911f2med.jpg c395d19f331c3eaemed.jpg

Doszły nowe fanty, wtryski WZM od kolegi bigu888, i sportowe sprzęgło od chłopaków ze StornPerformance.

8d9aa64d9fb94ff1med.jpg

Amba fatima, był kat i ni ma:wink:

2bd7de731e0bd7fcmed.jpg 9f3e3e483b06401cmed.jpg

Miałem już nic nie kupować do wnętrza i skupić się tylko na silniku, no ale nie mogłem się powstrzymać.
Nowe dywany do środka+ brakujące plastiki na szyny od foteli+ nowa stara kiera z tym że multifunkcyjna. Prawdopodobnie poleci od razu do przeróbki:naughty:.

f4a31be4ef37687amed.jpg

ad318200d5f07dfbmed.jpg d8827edb526d52b0med.jpg

W międzyczasie audi pojawiło się na dwóch zlotach.
Summer Meeting chojnice 2017.
d3a5159213597e3cmed.jpg 6cc0b2733e5c2b10med.jpg

I moja pierwsza VW Mania:decayed: (Miłe zaskoczenie bo dostałem zaproszenie na Show&Shine)

5b5175a4618dc9efmed.jpg 52bbce71c8438f5dmed.jpg

No i lecim dalej, apetyt na mody jeszcze większy:wink:

 

Opublikowano

Panie panie piękne masz te 4 kola ;-) powiedz gdzie dorwales taki zderzaczek bez wciecia na blachę

Bezawaryjnosci i niech Modzenie będzie z tobą xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.