Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 Avant s-line by michu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas przedstawić moje A4 :wink: miało być a6 c6, a wyszło inaczej :P

Model: Audi a4 b7
Rok produkcji: 2005

Silnik: 3.0 TDI BKN

Skrzynia: Tiptronik

Napęd: Quattro

Kolor: Phantomschwarz

Wyposażenie:

2x s-line

kierownica multifunkcja

rns-e

siedzenia recaro

czarny sufit

bose

szyberdach

bi-xenon

czujnik deszczu, zmierzchu

Plany na zmiany są. Będę wstawiał na bieżąco :naughty:

Zdjęcia:

z7i94mma.jpgi6xg7stg.jpg

Edytowane przez michu1982

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, dbaj a będzie się sprawować !

Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładnie :) Kupiony od razu w tej konfiguracji? Pokaż środek

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna sztuka, dbaj a będzie się sprawować !

Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka

Dzięki :)

Musi się sprawować. Silnik po generalnym remoncie, wtryski wymienione, w skrzyni olej z filtrem zmieniony. Tylko śmigać :wink:

Ładnie :) Kupiony od razu w tej konfiguracji? Pokaż środek

:thumbup1: Prawie tak. Pomalowałem ramkę grila i dokładkę w lakier. Aaa i okleiłem halogeny czarną folią.

Środek wstawię jutro bo idzie pierwszy fant :wink:

Opublikowano

Dawaj więcej fotek :decayed: Fajne felgi :naughty:

Opublikowano

Koszt wymiany wtryskow zabija niestety. Działo się z nimi coś konkretnego ?

Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Koszt wymiany wtryskow zabija niestety. Działo się z nimi coś konkretnego ?

Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka

Wszystko się działo... Kopcenie na wolnych obrotach i blokowanie przy rozruchu :/

Dawaj więcej fotek :decayed: Fajne felgi :naughty:

Dzisiaj coś powstawiam ;)

Opublikowano

Koła to 18 rs6? Daj foto od boku i jaki zawias?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Koła to 18 rs6? Daj foto od boku i jaki zawias?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Koła 19'' Poprzedni właściciel lubował się we włoszczyznach.

A zawias jest ori najniższy i najtwardszy oznaczenie DAE.

97uq52zs.jpg

Wstawiam obiecane foty ze środka :)

5aiggm32.jpg

Dzisiaj doszła nowa kierka :banan:

n4fzra9a.jpg

Czarny sufit

ldjadctv.jpg

Zmieniarka i lodówka w schowku

igemms5t.jpg

Homlink

2u2peqzd.jpg

Bose

wzrdgt9k.jpg

Edytowane przez michu1982

Opublikowano

Drewno zostaje? Szczotkowane aluminium by tu fajnie siadło

Opublikowano

fajna sztuka , no i wypasik , jedynie co to ta meblościanka tu nie pasuje :decayed:

Opublikowano

Piękna. Fajne wyposażenie, Tak jak koledzy powyżej pisali, Drewno nie bardzo mi pasuje do sportowego charakteru wnętrza.

Opublikowano
  • Autor

Jak wleciała kierownica to faktycznie brzoza nie pasuje trochę :kwasny: Wymieni się jak poszukam jakieś ładne niezajechane :wink:

Opublikowano

Piękna sztuka. Jak silnik się sprawuje? Rozrząd ok? W dziale sprzedam są dekory z rs4:)

Masz automat więc galkę mogę kupić ja:)

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka. Jak silnik się sprawuje? Rozrząd ok? W dziale sprzedam są dekory z rs4:)

Masz automat więc galkę mogę kupić ja:)

Dzięki :) Silnik po remoncie więc wszystko OK. Rozrządu nie zmieniałem, bo nie nosił śladów zużycia :)

Dekory muszę mieć w idealnym stanie :)

Opublikowano

Sa idealne z tego co widzialem. Moj nosil i dlatego wymienilem:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Piekna sztunia. W koncu rodzina BKN sie powieksza :D Zazdro szyberdachu. Tego mi najbardziej brakuje :facepalm:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wypas konkretny :naughty: Ta kiera, moim zdaniem najlepszy opcja do B6/B7 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.