Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpryski na masce - lakier do paznocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie,

Standardowa sprawa czyli odpryski na masce, w firmie za ich naprawę czyli za całą maskę chcą ponad 600..., mam ich kilka w tym 2-3 o średnicy około 7mm i to mega głebokich ...

Czy ktoś kiedyś próbował zabezpieczyć je po prostu jakimś domowym lakierem do paznokci ?

WIem że to będzie słabo wyglądało, ale na pewno lepiej niż białe plamy na granatowym lakierze, i lepsze to niż wystawienie czystej blachy na działanie pogody ...

Opublikowano

Polecam lakier zaprawkowy a nie rzeźbę z lakierem do paznokci. Dobre przygotowanie powierzchni tj odpuszczenie i położenie dwuskladnikowego lakieru zaprawkowego zapewni lepszy efekt i trwalosc

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Opublikowano

W ASO są zaprawki do kupienia, baza(kolor nadwozia) + bezbarwny. Podajesz tylko kod lakieru, nie jestem pewien ale chyba płaciłem 54zł, jest tam ich chyba 9ml, czyli zbliżone do pojemności lakierów do paznokci.

Opublikowano
  • Autor

No i fajnie!!

A powiedzcie jak to jest z aplikowaniem tej zaprawki, jak to zrobic zeby to w miare wygladalo a nie kleks ... ?

Jakies praktyczne porady albo filmik ? :)

Opublikowano

utnij pędzelek trochę, żeby był krótszy to nie nałożysz wielkiej kropli z którą później nic nie zrobisz ;)

Opublikowano

jeszcze mozna wykałaczka sie pobawić

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ktoś próbował robić polerke po takim zabiegu? Jak to wyglądało?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, podłączę się do tematu co możecie polecić na coś takiego?

http://images83.fotosik.pl/247/aab9b52eab32a939.jpg

Widzę że polecacie lakier zaprawkowy z którym jeszcze się nigdy nie spotkałem.. czy może jakaś sklepowa chemia jest w stanie chociaż trochę pomóc doprowadzić auto do stanu sprzed, dodam ze lakiernik powiedział żeby pastą polerska mogę ściągnąć czerwona farbę :) z góry dzięki za każdy komentarz !

Opublikowano

Według mnie szkoda się bawić w jakieś pośrodki tylko malowanie, poza tym pasta polerska, lakier zaprawkowy, robota a efekt i tak będzie marny więc lepiej dołożyć i do lakiernia

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Według mnie szkoda się bawić w jakieś pośrodki tylko malowanie, poza tym pasta polerska, lakier zaprawkowy, robota a efekt i tak będzie marny więc lepiej dołożyć i do lakiernia

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, zresztą jak ta firma chce od Ciebie wziąć 600 zł za to, to daj mache do lakierowania i za 500 zł powinieneś mieć full wypas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.