Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak stałych świateł drogowych


DonDojczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem mojego problemu ale nie widzę

Przestaly mi dzialac swiatła drogowe po odepchnięciu manetki ale gdy ją przyciągam działają i tu pojawia się moje pytanie. Czy problemem jest sama manetka czy problem może tkwić w innym miejscu? Widziałem że dużo osób mialo podobny problem z tym że dlugie nie działały również przy przyciągnięciu manetki do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz najpierw zwykłe światła mijania, a potem odepchnij manetke i bedą 'stale' świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo po wyrezaniu bixow na soczewce od b8. O dziwo po 3 dniach wsio wróciło do normy i samo zaczelo działać. Gdzieś widziałem o tym już jakiś temat na forum.

Odkąd się naprawiło, nie mam problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka do wymiany!!!

Kolego nie jest od razu do wymiany . Miałem to samo . DonDojczo musisz sciagnać kierownice i wyjąć całą manetkę . Rozbierz tą kostkę, jak dobrze pamiętam są dwie śrubki . Będziesz miał płytkę na której są miedziane dwie ścieżki ,pionowa i pozioma po których ocierają się takie chyba miedziane jakby miotełki :D nie wiem jak to określić :D i musisz drobniutkim papierem ściernym delikatnie przeczyścić te ścieżki i miotełki . Prawdopodobnie masz zaśniedziałe i nie tworzą styku. Później montujesz spowrotem i powinno hulać . :D Taka rada , przed wyjęciem jakiej kolwiek częsci rób zdjęcie jak była zamontowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...