Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Modyfikacje silnika 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A za flaszke nikt nie zrobi chipsa do 3.0 tdi???

warnwarn.gifZa OT w dziale technicznym. / Poziek

Opublikowano

A za flaszke nikt nie zrobi chipsa do 3.0 tdi???

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

szukałem pomocy i dostałem ostrzezenie,nie pomocne jest to forum

szukałeś guza...sugeruję daj sobie spokój / Poziek

Opublikowano

A za flaszke nikt nie zrobi chipsa do 3.0 tdi???

warnwarn.gifZa OT w dziale technicznym. / Poziek

he możemy się napić..potem pożyczysz mi swoją 3.0Tdi to CIę przewiozę..zobaczysz jak Twoja fura lata :D.. a poziek bokser się nie zna :decayed:

Opublikowano

a wywalenie DPF-a jest bezproblemowe ... furka nie bedzie wywalac bledow i czy softem wyłączasz wszystkie czujniki ?

Da sie usunąc DPF i nie bedzie sie nic palic na desce ani szalec. Trzeba zmodyfikowac program i wydech wyluzowac przy okazji załozyc duzy cooler i wydajniejsze wtryski :naughty:.

Pozdrawiam

Opublikowano

wydajniejsze wtryski :naughty:.

tzn ? np. jakie ? :wink4:

Opublikowano

A myśle że po wywaleniu filtra można by się zbliżyć do 300. Tego jeszcze nie testowałem bo brak chętnego ;-)

a wywalenie DPF-a jest bezproblemowe ... furka nie bedzie wywalac bledow i czy softem wyłączasz wszystkie czujniki ?

Tak bezproblemowe. Tak jak napisał rogal trzeba zmodyfikować softa żeby nie widział FAPa a potem usunąć go fizycznie z wydechu.

Opublikowano

sorry za OT

Ali mam pytanko , czy pojawiły się już zapowiadane przez Ciebie większe wtryski do 2.5 V6?

Opublikowano

a wywalenie DPF-a jest bezproblemowe ... furka nie bedzie wywalac bledow i czy softem wyłączasz wszystkie czujniki ?

Da sie usunąc DPF i nie bedzie sie nic palic na desce ani szalec. Trzeba zmodyfikowac program i wydech wyluzowac przy okazji załozyc duzy cooler i wydajniejsze wtryski :naughty:.

Pozdrawiam

dotyczy to takze silnikow o mniejszej pojemnosci ? .... :wink4:

Opublikowano

sorry za OT

Ali mam pytanko , czy pojawiły się już zapowiadane przez Ciebie większe wtryski do 2.5 V6?

Dobre pytanie :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:47_________________________________________________

a wywalenie DPF-a jest bezproblemowe ... furka nie bedzie wywalac bledow i czy softem wyłączasz wszystkie czujniki ?

Da sie usunąc DPF i nie bedzie sie nic palic na desce ani szalec. Trzeba zmodyfikowac program i wydech wyluzowac przy okazji załozyc duzy cooler i wydajniejsze wtryski :naughty:.

Pozdrawiam

dotyczy to takze silnikow o mniejszej pojemnosci ? .... :wink4:

Tak dokładnie.

Opublikowano

Powinno być coś na wiosnę bo wtedy wybieram się do Włoch po towar. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wstępne info żebym wiedział ile tego przywieźć.

Odnośnie DPF nie ma znaczenia jaką silnik ma pojemność, tylko jaki komputer nim steruje. Ale odpowiadając na pytanie w 1.9/2.0 usuwaliśmy już filtry.

Opublikowano

Powinno być coś na wiosnę bo wtedy wybieram się do Włoch po towar. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wstępne info żebym wiedział ile tego przywieźć.

Ali , a jakiego przyrostu można się spodziewać po samej zmianie wtrysków? no i najważniejsze , jaka cena? :kox: (może być na pw) :wink4:

Opublikowano

Powinno być coś na wiosnę bo wtedy wybieram się do Włoch po towar. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wstępne info żebym wiedział ile tego przywieźć.

Ali , a jakiego przyrostu można się spodziewać po samej zmianie wtrysków? no i najważniejsze , jaka cena? :kox: (może być na pw) :wink4:

Za wcześnie żeby udzielić odpowiedzi na takie pytania. Bosio na ogół we wtryskach PowerPlus robi przepływ o 20% więc należałoby się spodziewać ok. 20% większej mocy ale czy tak będzie to się dopiero okaże. Co do ceny to będe wiedział jak je kupie.

Opublikowano

tylko jaki komputer nim steruje.

mozna jasniej ...

tzn niektore sterowniki to uniemozliwiaja ... ?

co wtedy ?

Opublikowano

Powinno być coś na wiosnę bo wtedy wybieram się do Włoch po towar. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wstępne info żebym wiedział ile tego przywieźć.

Ali , a jakiego przyrostu można się spodziewać po samej zmianie wtrysków? no i najważniejsze , jaka cena? :kox: (może być na pw) :wink4:

Za wcześnie żeby udzielić odpowiedzi na takie pytania. Bosio na ogół we wtryskach PowerPlus robi przepływ o 20% więc należałoby się spodziewać ok. 20% większej mocy ale czy tak będzie to się dopiero okaże. Co do ceny to będe wiedział jak je kupie.

Więc póki co się wstrzymam żeby Ci nie leżały na półce , nie wiedząc na 100% co one dają nie bardzo widzi mi się deklarować iż je wezmę... mam nadzieję że to rozumiesz :gwizdanie: aczkolwiek gdybyś je przetestował to wtedy jestem baaardzo zainteresowany :wink4: Ali , kiedy można spodziewać się jakichś testów z Twojej strony na tych wtryskach? ciekawe ile można wyciągnąć na takich wtryskach i odblokowanej VP44? :mysli:

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5? :mysli:

Opublikowano

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Silnik 2.5 to VP, a 3.0 to CR :decayed:

Opublikowano

:decayed: nie znam się dlatego pytam :naughty:

Opublikowano

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Silnik 2.5 to VP, a 3.0 to CR :decayed:

jak rzezbic to po calosci ... :naughty:

Opublikowano

Cuber, Trzeniu to najwyzej pojedziemy w trojke bo ja tez potrzebuje mocniejsze wtryski do swojego :)

Opublikowano

Cuber, Trzeniu to najwyzej pojedziemy w trojke bo ja tez potrzebuje mocniejsze wtryski do swojego :)

:naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.