Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Modyfikacje silnika 3.0 TDI


mrt

Rekomendowane odpowiedzi

ale dla świadomego kierowcy

Ali napisz konkretnie jakie są niezbędne punkty do przestrzegania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy znalazlem warsztat co robi 50KM i 100Nm wiecej w 203KM wersji za 600zł ale boje sie jechac :polew: :polew: :polew: cena troszke niska dwie BM-ki juz smigaja 530d jedna 2 lata i sie nie sypie druga dopiero miesiac lata po chipsie... nie wiem skad roznica w cenie przewaznie taka operacja kosztuje 2000zł

warsztat podobno juz dlugo sie tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat co robi 50KM i 100Nm wiecej w 203KM wersji za 600zł ale boje sie jechac :polew: :polew: :polew: cena troszke niska dwie BM-ki juz smigaja 530d jedna 2 lata i sie nie sypie druga dopiero miesiac lata po chipsie... nie wiem skad roznica w cenie przewaznie taka operacja kosztuje 2000zł

warsztat podobno juz dlugo sie tym zajmuje.

Pewnie Auto-Seba w Wilczycach ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy znalazlem warsztat co robi 50KM i 100Nm wiecej w 203KM wersji za 600zł ale boje sie jechac :polew: :polew: :polew: cena troszke niska dwie BM-ki juz smigaja 530d jedna 2 lata i sie nie sypie druga dopiero miesiac lata po chipsie... nie wiem skad roznica w cenie przewaznie taka operacja kosztuje 2000zł

warsztat podobno juz dlugo sie tym zajmuje.

Juz Ci pisalem (chyba)... jedz do DynoSoftu, zaplacisz sporo mniej niz 2000 PLN jesli powiesz, ze jestes z A4-Klubu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat co robi 50KM i 100Nm wiecej w 203KM wersji za 600zł ale boje sie jechac :polew: :polew: :polew: cena troszke niska dwie BM-ki juz smigaja 530d jedna 2 lata i sie nie sypie druga dopiero miesiac lata po chipsie... nie wiem skad roznica w cenie przewaznie taka operacja kosztuje 2000zł

warsztat podobno juz dlugo sie tym zajmuje.

Pewnie Auto-Seba w Wilczycach ? :decayed:

tak dokladnie cos znasz ich ?? taka byla nazwa warsztatu :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 15:07_________________________________________________

koledzy znalazlem warsztat co robi 50KM i 100Nm wiecej w 203KM wersji za 600zł ale boje sie jechac :polew: :polew: :polew: cena troszke niska dwie BM-ki juz smigaja 530d jedna 2 lata i sie nie sypie druga dopiero miesiac lata po chipsie... nie wiem skad roznica w cenie przewaznie taka operacja kosztuje 2000zł

warsztat podobno juz dlugo sie tym zajmuje.

Juz Ci pisalem (chyba)... jedz do DynoSoftu, zaplacisz sporo mniej niz 2000 PLN jesli powiesz, ze jestes z A4-Klubu :wink4:

znam Dynosoft :> i polecam :good: tylko wlasnie jak pytalem jakis czas temu to cenka byla 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma program od Auto-Seby w Vectrze 2,0 101KM. niby jeździ ale... Wcześniej musiał zmienić Turbo na Ori, bo miał od 2,2 i typek w ogóle nie umiał jej wysterować. Na niskich obrotach 1500-2300obr/min pompowała 1,4 bara (seria pompuje 0,8) potem ciśnienie spadało do ok 1bar. W końcu kazał zmienić Turbinę i wgrał gotowca. Wniosek dla mnie jest jeden Gościu umie wgrać gotowca i nic więcej.

Auto obecnie ma strzał z dołu i zdycha górą.

Cena jest adekwatna do jakości programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie cos znasz ich ?? taka byla nazwa warsztatu :)

A to nie jest ten gosc, co robi "czipy" pod blokiem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie cos znasz ich ?? taka byla nazwa warsztatu :)

A to nie jest ten gosc, co robi "czipy" pod blokiem? :mysli:

Dokładnie

Zapomniałem napisać, że programy typek robił u siebie i wysyłał na maila, bo trochę daleko z Płocka do Wrocławia aby jeździć.

Znajomy ma jakiś fejs i sam sobie wgrywał. Nie powiem miałem niezły ubaw(nie obyło się też bez ostrej wymiany zdań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie cos znasz ich ?? taka byla nazwa warsztatu :)

A to nie jest ten gosc, co robi "czipy" pod blokiem? :mysli:

to akurat nie jest wyznacznikiem jakosci softu ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie cena jest kuszaco-niepokojaca :polew: niby to z hamownia jest nawet tylko ze na hamownie jada "gdzies" nie wiem nie znam sie :) a o ile gotowiec jest gorszy od takiego pisania pod auto jak auto trzyma serie ?? jak wykres wyjdzie porzadnie nie jakies szarpania albo tak wlasnie ze szarpie na dziendobry i zdycha jakos miedzy 3000-4000 hehe to chyba jest git majonez :polew: ale nie wiem nie znam sie czekam na opinie profesjonalistow co mozna za 600zł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla świadomego kierowcy

Ali napisz konkretnie jakie są niezbędne punkty do przestrzegania :wink4:

Te samochody mają sondę EGT i na podstawie jej wskazań limitowana jest dawka paliwa więc właściwie to nie da się zajechać silnika przez ciągłe katowanie bo auto sterownik i tak automatycznie będzie redukował moc jeśli zostanie przekroczone ustawiona przeze mnie graniczne EGT. Są też oczywiście ograniczniki na temp. oleju, wody itd więc na prawde trudno jest skatować ten silnik.

Ale wiadomo jak jest, jak przyjeżdza do mnie klient dla traktuje pedał gazu zero-jedynkowo, niezależnie czy silnik jest rozgrzany czy nie to na pewno nie dostanie nic ponad standard.

Jeżeli normalny klient prosi to oczywiście robię mocniej, wtedy można zrobić ok. 280km. A myśle że po wywaleniu filtra można by się zbliżyć do 300. Tego jeszcze nie testowałem bo brak chętnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśle że po wywaleniu filtra można by się zbliżyć do 300. Tego jeszcze nie testowałem bo brak chętnego ;-)

hmmm mozemy podyskutowac na ten temat :kox: jestem jak najbardziej chętny :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pod blokiem nie robi bo tam bloków nie ma tylko domki jednorodzinne ..... Koles cos tam modzi, na allegro byl tez wystawiony, gwarancje daje niby, ale ja bym sie nie odwazyl tam jechac ..... Cena fakt moze i kuszaca , moze idzie na ilosc a nie na jakosc :decayed:

Moze sie ktos skusi od nas tam jechac :decayed: Bedzie wiadomo co i jak :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśle że po wywaleniu filtra można by się zbliżyć do 300. Tego jeszcze nie testowałem bo brak chętnego ;-)

hmmm mozemy podyskutowac na ten temat :kox: jestem jak najbardziej chętny :naughty: :gwizdanie:

Zapraszam :)

no cuber cuber..rezaj..300 kucy i 600 njutona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cuber cuber..rezaj..300 kucy i 600 njutona

nie przesadzajmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśle że po wywaleniu filtra można by się zbliżyć do 300. Tego jeszcze nie testowałem bo brak chętnego ;-)

a wywalenie DPF-a jest bezproblemowe ... furka nie bedzie wywalac bledow i czy softem wyłączasz wszystkie czujniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...