Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Modyfikacje silnika 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5? :mysli:

Mysle, ze Piotrus da rade... :decayed::tongue4:

Opublikowano

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5? :mysli:

Mysle, ze Piotrus da rade... :decayed::tongue4:

Głupiś i tyle ... :tongue4:

Poza tym mądralo w niektórych silnikach vp i cr rozpylacze są takie same (nie całe wtryski)

Opublikowano

Poza tym mądralo w niektórych silnikach vp i cr rozpylacze są takie same

A jakieś konkrety? Bo to ciekawe info :cool1:

Opublikowano

I ostatnie pytanie , czy jest szansa na włożenie rozpylaczy z 3.0 TDI do 2.5? :mysli:

Mysle, ze Piotrus da rade... :decayed::tongue4:

Głupiś i tyle ... :tongue4:

Poza tym mądralo w niektórych silnikach vp i cr rozpylacze są takie same (nie całe wtryski)

mowisz ogolnie czy tylko o motorach Audi ... ? [bardzo ciekawe]

Opublikowano

Maciej , pisałem ogólnie.

Ponieważ widzę że u niektórych mój post był powodem do szydery to wytłumaczę raz jeszcze... z tego co wiem/widziałem/słyszałem sama końcówka wtryskiwacza(nie cały wtryskiwacz!!) w 2.5 V6 fizycznie jest bardzo podobna jak w 3.0 TDI , nie wiem czy jest IDENTYCZNA stąd moje pytanie do FACHOWCÓW.

a takie info że jest kilka motorów VP gdzie można włożyć same końcówki wtryskiwaczy z CR dostałem od osoby która się zajmuje chip tuningiem... także myślę że Rogalotti będzie wiedział o co chodzi więc wytłumaczy (potwierdzi lub zaprzeczy) bardziej fachowo niż taki laik jak ja który tylko pyta a nie robi tego na codzień :wink4:

Nie dostałem info w jakich silnikach/markach itd możliwe są takie podmianki ponieważ jak usłyszałem " taka wiedza kosztuje" - i ja to świetnie rozumiem :rolleyes:

Opublikowano

A mi sie pokazal taki komunikat :D:polew: :polew:

chyba musze podjechac do tune-up zeby skasowali błąd :kox:

abcd0004kq2.jpg

Opublikowano

A mi sie pokazal taki komunikat :D:polew: :polew:

chyba musze podjechac do tune-up zeby skasowali błąd :kox:

abcd0004kq2.jpg

oby po czipie nie wypisał ci czegoś innego :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

  • 12 lat później...
Opublikowano
W dniu 24.12.2008 o 08:20, spanky napisał:

wszyscy o mocy .... panowie to dizel .. tam ma byc niuton ... ~550 Nm :kox:

Ja mam 260 km i 608 nm 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.