Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 ahu 1996 jaki przegub zewnętrzny 8D0498099BX czy 3B0498099DX


wiktorsam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Pękła mi osłona i niestety zaczął terkotać przegub. Wg etki do mojego silnika powinienem zakupić przegub o numerze 3B0498099DX. Na allegro jednak 90% sprzedawanych przegubów jest zamiennikami do 8D0498099BX i każdy sprzedawca podaje że pasuje do mojego silnika.

Przeguby ruville mają numery kolejno 75419S jako zamiennik dla 3B0498099DX i 75418S jako zamiennik dla 8D0498099BX i oba wg opisu producenta pasują do mojego auta.

Wymieniał już ktoś w ahu przeguby i może mi podać jakie powinienem dokładnie zastosować? Ten który podpowiada etka ma większą średnicę i trochę się różni budową od tego który proponują sprzedawcy na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja ostatnio wymieniałem przeguby zewnętrzne u siebie. Pojechałem do hurtowni, podałem VIN ( bo sprzedawca powiedział, że na 99% dobierze po VINie ), znalazł w katalogu, niby wszystko OK. Przynoszę swój, porównujemy, przegub jest inny. Dopiero po ok. 30min poszukiwań, udało się dobrać właściwy. Jeżeli chcesz mieć pewność, to wyjmij swój, policz frezy zewnętrzne, wewnętrzne i dopiero jedź kupować przegub ;) Taka moja rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...