Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzy karoseria/wnetrze powyzej predkości 140.


lukasz321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Mam problem,zwiazany z moja a4 b6 1.9 trzesie całym samochodem powyzej 140,myslalem ze to hamulce ale jak hamuje to nic nie czuje na padela hamulca.Czy to moze byc zwiazane drazkami kierownicznymi,poniewaz jak przejezdzam powoli przez przejazd slysze stuki,tylko wtedy.A ostanio wymienialem opony na zimowe.


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wyważone, krzywe koła, albo źle założone koło na auto ( czasami tak bywa jak nie ori felgi i otwór centrujacy jest większy) , krzywa piasta, była na oponie, podstawowe pytanie, stało się to po zmianie kół? Jak tak to wszystko wyżej, no można pominąć piaste

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na rolki i szarpaki.

Jak przedtem tak nie było to może coś z oponami.

Mojemu znajomemu kiedyś asymetryczne opony założyli odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wyważone, krzywe koła, albo źle założone koło na auto ( czasami tak bywa jak nie ori felgi i otwór centrujacy jest większy) , krzywa piasta, była na oponie, podstawowe pytanie, stało się to po zmianie kół? Jak tak to wszystko wyżej, no można pominąć piaste

Trudno powiedzieć,bo wymianiałem osobiscie tarcze i klocki tylne i dodatkowo zmienilem opony i dopiero ostatnio tak zauważyłem ze jak jechałem w sumie powyzej 160 to drżało.Ale jak hamuje to nic nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co Ty , ze podczas jazdy powyzej 140 czuje wibracje w podwoziu oraz na fotelach kierowcy.

czytajac rozne tematy z tym samym problemem, wychodzi i na to ze moze to byc wina przegubu wewnetrznego.

Jak przyspieszasz czujesz dragania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...