Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miejmy taka nadzieję :naughty:

Opublikowano

Jak sie wam uda ten spocik to zapodajcie jakieś fotki. :good:

Opublikowano

a może byś też sam wpadł :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo chetnie ale obecnie jest to nie możliwe bo siedze caly czas w IRL.Dopiero będe w kraju na świeta wielkiej nocy mam takie plany .Dzieki za zaproszenie :hi: pozdro

Opublikowano

to szkoda

Opublikowano

witam

ja w sumie cały czas siedzę w łodzi bo tutaj pracuje ale w niedziele będę w domku pod kutnem wiec bardzo chętnie sie zjawie z moja A4 :D takze do zobaczenia. pzdr

Opublikowano
:good:
Opublikowano

;(panowie przykro mi bardzo ale nie dotrę dzisiaj na spocik. szef wzywa niestety. pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na prośbę szerokiego grona spotowiczów :kox: wrzucam foty :wink4:

13122009spotaudi005.jpg w800.png

13122009spotaudi010.jpg w800.png

13122009spotaudi011.jpg w800.png

13122009spotaudi012.jpg w800.png

13122009spotaudi019.jpg w800.png

13122009spotaudi018.jpg w800.png

13122009spotaudi017.jpg w800.png

13122009spotaudi016.jpg w800.png

13122009spotaudi015.jpg w800.png

13122009spotaudi020.jpg w800.png

13122009spotaudi007.jpg w800.png

13122009spotaudi021.jpg w800.png

A wiec pierwszy spocik mamy za sobą, teraz tylko czekamy aż się grono powiększy :cool1:

Opublikowano

No no ..... :gwizdanie:

Opublikowano

no widzę że tempo masz expresowe :hi:!!! he he

a tak swoją drogą mimo że było nas tylko tylu to i tak nie żałuje:)

fajni ludzie fajne furki myślę że można to pociągnąć spokojnie dalej :D

Pozdrawiam chłopaków i wasze :a4fan:

Do następnego :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki jak chcecie sobie wrzucić taką fote pod wiadomościami, to dajcie znac, wyśle Wam link,który sobie wkleicie :)

Opublikowano

żałuje że mnie nie było. postaram się na następnym być. pozdro

Opublikowano

To ja dodam coś od brata :hi:

spocikkutno.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i mamy pierwszy snieg:)

Można by pojechać gdzieś się poślizgać. Tylko gdzie:)

czekam na propozycje... :gwizdanie:

Widziałem,że pod Aldim mają całkiem duży parking i wieczorkiem można pośmigać:)

Opublikowano

dziś już jestem umówiony na małe ślizganko :dance:

jak dla mnie weekend odpada-szkoła :thumbdown:

temat będę śledził cały czas, więc jak się gdzieś kiedyś umówicie i będę mógł to wpadnę napewno :decayed:

Opublikowano

he he ale jazda :) hmm jakby co to w weekend jestem w domciu i wieczorkiem np w sobote mogę się wyrwać ale raczej średni ze mnie slizgacz :mysli:

Opublikowano

a tak w ogóle chłopaki to zapraszam do mnie-do krośniewic... obwodnica otwarta w mieście na ulicach zero samochodów :naughty: całość wygląda jakby wszystko umarło :decayed: my jeżdzimy tutaj trochę po ulicach bo i tak są pustki :evil: ewentualnie znamy troche miejsc gdzie można w parę osób pojeździć jednocześnie :tongue4: i napewno są one lepsze niż parkingi pod marketami :>

Opublikowano

he he nie kuś nie kuś :kox:

Opublikowano

:> ja mam nadzieję na jakiś spocik przed sylwestrem jeszcze. co wy na to. dla mnie moze byc nawet w krosniewicach. pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.