Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego na nowej wsi pod Kutnem jest taki gość Tomek Chojnacki , robił mi wymianę paska rozrządu w audi a ponadto kilka napraw w poprzednim aucie także możesz zapytać :cool1:

Oczywiście to jest właściciel warsztatu:)

Opublikowano

ale wiesz,chodzi mi żeby było to zrobione porządnie,mam już kilka doświadczeń przykrych z kutnowskimi mechanikami....

Opublikowano

hmm...słuchaj gość jest na pewno godny polecenia:) kiedyś to był mój sąsiad i wiem że fuszerki nie strzela zresztą sporo aut u niego stoi ciągle także podjedź i pogadaj sobie :good:

Opublikowano

ok.dzięki ,pojade i zapytam,ciekawe ile kosztuje taka wymiana?

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:08_________________________________________________Byłem ,pytałem donośnie wymiany uszczelki.Koszt takiej usługi to 400zł. :thumbdown:

Opublikowano

witam panowie :) od dzis jestem na forum, śmigam po mieście srebrnym sedanem B6

Opublikowano

no witamy witamy :hi:

Opublikowano

witamy serdecznie!! Mamy nadzieje ze pojawisz sie na kolejnym spocie, zeby powiekszyc nasze grono:)

Opublikowano
  • Autor

witam panowie :) od dzis jestem na forum, śmigam po mieście srebrnym sedanem B6

:hi: witam, skąd sie dowiedziałeś o stronie klubowej? czyżby moje ogłoszenia na KCI i Ekutno przyniosly choć jednago klubowicza :P

Opublikowano

nie :tongue4: szukając aut w necie na to trafiłem, po kupnie zalogowałem się i tak już tu bede :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak tam, urlopujecie się, czy na miejscu jesteście??

robimy jakiś spocik np. w niedziele?

Opublikowano

no ja w sumie w domciu :) a może jakiś wspólny wypad nad jezioro albo cuś :notworthy: przejazd kolumna itp:D

Opublikowano
  • Autor

kolumna na 2 auta ;)

zobaczymy,czy ktoś sie jeszcze zgłosi. Ogólnie to niezłe upały zapowiadają wiec pewnie sie znow wszyscy porozjeżdzają

Opublikowano

Już 3 auta:):)

jestem za wypadem na jeziorko jak najbardziej grilla sie wezmie, szamke jakas i mozna leciec:)

Opublikowano

no tylko gdzie reszta:p szymon to pewnie sie skusi a nowi ?! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki ostatnio bylem w Zuzinowie i było bardzo ok. Wjeżdża się na pole namiotowe, 2zł osoba, 5zł samochód i cisza i spokój. Dresów nie ma, miejsce na grilla jest, wiec na prawdę całkiem fajne miejsce. Może się tam wybierzemy... :gwizdanie:

Opublikowano

słuchaj jeśli ten weekend to dla mnie spoko bo w nastepny mam wesele i mnie nie będzie ...tylko....nadal jest nas trzech tylko :sick3:

Opublikowano
  • Autor

O Zdworze mi chodziło,a nie zuzinów :P

Może sie jeszcze ktoś odezwie. Ja najprawdopodobniej bede jechał ze znajomymi, wiec kto chce może sie dołączyć, auto znacie, mozecie dojechać nawet jak bede na miejscu ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No chłopaki pomyślcie o zlociku. Są jeszcze miejscówki :wink4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 14:39_________________________________________________Siema.

chcecie jakieś Gadgety klubowe? jeśli tak, to przyślijcie liste na PW, a ja wam odbiore na zlocie, wiec za przesylke nie bedziecie musieli placić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.