Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

za naprawę tych drzwi i błotnika przedniego małe 2 wgniecenia i przerysowany jest na rancie za wszystko 1000 zł i w ciągu 5 dni auto będzie gotowe.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za naprawę tych drzwi i błotnika przedniego małe 2 wgniecenia i przerysowany jest na rancie za wszystko 1000 zł i w ciągu 5 dni auto będzie gotowe.... :mysli:

Obawiam się,że Kowalczyk w Kutnie weźmie jeszcze wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj są urodziny Prezesa, a nie widziałem nikogo od nas oprócz kolegi wypsia i jeśli macie chęć to złóżcie życzenia :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164650.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze ich nie mam i nie wiem,czy za wczesnie ze spotem nie wypalilem, bo w niedziele pewnie bede po nie jechal :gwizdanie:

Mateusz, przyjedź z bratem, my mu zrobimy bierzmowanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze ich nie mam i nie wiem,czy za wczesnie ze spotem nie wypalilem, bo w niedziele pewnie bede po nie jechal :gwizdanie:

Mateusz, przyjedź z bratem, my mu zrobimy bierzmowanie :decayed:

nie ma lamp-na żaden spot nie jadę! :evil:

oj nie zapomniałby takiego bierzmowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chyba o mnie mowa :) Powitać wszystkich:) hehe. Wasza reklama na kci pomogła :) przeważnie zawsze dołączałem do forum takiego jakim autem jeździłem, ale po raz pierwszy tylu kutnian normalnie widze :). Ja swoją a4 nie mam sie narazie co chwalić bo jest do lekkich poprawek zarówno lakierniczych jak i mechanicznych, a zapisałem się tu po to by uzyskać trochę wiedzy na temat tego wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chyba o mnie mowa :) Powitać wszystkich:) hehe. Wasza reklama na kci pomogła :) przeważnie zawsze dołączałem do forum takiego jakim autem jeździłem, ale po raz pierwszy tylu kutnian normalnie widze :). Ja swoją a4 nie mam sie narazie co chwalić bo jest do lekkich poprawek zarówno lakierniczych jak i mechanicznych, a zapisałem się tu po to by uzyskać trochę wiedzy na temat tego wozu.

Witamy kolegę :hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:31_________________________________________________

Jak założe,to przyjedziesz na spota i zobaczysz, wiecej nie powiem,bo nie przyjedziesz

to na spota mają być założone :naughty: i czekamy, aż się zrobi ciemno bo trzeba zobaczyć jak świecą po zmroku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chyba o mnie mowa :) Powitać wszystkich:) hehe. Wasza reklama na kci pomogła :) przeważnie zawsze dołączałem do forum takiego jakim autem jeździłem, ale po raz pierwszy tylu kutnian normalnie widze :). Ja swoją a4 nie mam sie narazie co chwalić bo jest do lekkich poprawek zarówno lakierniczych jak i mechanicznych, a zapisałem się tu po to by uzyskać trochę wiedzy na temat tego wozu.

cześć! w końcu jeden kutnianin który trafił z moich ogłoszeń. a myslałem,że to daremny trud :gwizdanie:

Witamy na forum, zaglądaj na spociki, i czasami do działu sprzedam :P Szymon Ci lampki ładne może zaoferować za dobrą cenę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! w końcu jeden kutnianin który trafił z moich ogłoszeń. a myslałem,że to daremny trud :gwizdanie:

Witamy na forum, zaglądaj na spociki, i czasami do działu sprzedam :P Szymon Ci lampki ładne może zaoferować za dobrą cenę hehe

czyżby wizytówki też wchodziły w ten Twój trud? :naughty:

jakie lampiszony? :kox:

chłopaki a tak w ogóle to co z tym spotem? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzedałeś te swoje Bixy? chyba ze spota nici, ja jutro do lodzi lece,nie wiem o której wróce...

nie, nie sprzedałem-czekają na nowego właściciela :decayed:

jak masz sam odbiór to ja jestem dzisiaj w łodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i c**jnia. Podobno lampy okazały sie uszkodzone... coś mi tu śmierdzi :angry:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 19:27_________________________________________________... no i musze sie napic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i c**jnia. Podobno lampy okazały sie uszkodzone... coś mi tu śmierdzi :angry:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 19:27_________________________________________________... no i musze sie napic

śmierdzi Ci napewno to że ktoś się z nim dogadał na priv dał ze 20zł więcej i dlatego ich nie ma :thumbdown: niestety sam parę razy zostałem tak załatwiony, a rezerwacja nie robi na niektórych żadnego wrażenia :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zanim do lampek dotrę to po drodze mam : tarcze przód ( bo kierownice z rąk wyrywa :) ), klocki oczywiście przód, amory przód, przeguby ( bądź półośki ) nie wiem jak mi sie uda dostać ( dodam że mam automata ), a na koniec wyciek oil z michy ( bo odme już wymieniłem ), a no i na koniec mała diagnostyka zawieszenia bo na pewno coś się znajdzie:) hehe i teraz pytanie: jakiego mechaniora polecacie w kutnie??? ja przerobiłem już pewnie z połowę i na żadnego uczciwego ani przykładającego się do roboty ,z żalem muszę stwierdzić, nie trafiłem... mam dwa autka więc zawsze coś jest do zrobienia a te spece ni cholery się nie przykładają do roboty bo mają w ch***j roboty i widać nie zależy im na stałym kliencie. dodam że nie jestem jakimś lewusem ale z braku czasu ( pracuję i po 12-16 godz na dobę ) nie mam chęci na grzebanie przy samochodzie. w wolnym czasie tylko browar i kimono :). więc tak na początek jakiego mechaniora w naszej metropolii polecacie do zrobienia tego co wyżej wypisałem??? ja mam zamiar teraz wstawić do tego gościa co zaraz za basiorem robi ( taki fajny kolo z brodą :) )... kiedyś mi coś tam robił w vw polo i nawet powiem szczerze nie narzekałem. z a4 też chciałem do niego jechać na takie podstawowe wymiany co zaraz po zakupie się robi, ale powiedział, że robi wszystko oprócz grzebania w skrzyni automatycznej... z jednej strony to chwalę bo powiedział czego nie robi i nie obiecał mi, że zrobi a tak naprawdę by spieprzył... pozdrawiam i czekam na jakieś propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...