Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Szamek pilnuj się tam w BT widze trafiła Ci się sama góra... :naughty: radzę Ci sypiać czujnie i tyłem do samej ściany....bo póżniej będziesz gubił po ośrodku ziemniaki.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co tam się na górze dzieje? :decayed:

.......... :seksiasty: :seksiasty:.... :decayed:[br]Dopisany: Marzec 19, 2011, 16:51:57_________________________________________________ Panowie jest w Kutnie jakaś agencja nieruchomości .... :mysli:

bo mam do sprzedania w Żychlinie na oś domków jednorodzinnych połowę domku z ogrodem i nie ma mi się kto tym zająć i pomyślałem sobie o agencji... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:51:57[/size]_________________________________________________ Panowie jest w Kutnie jakaś agencja nieruchomości .... :mysli:

bo mam do sprzedania w Żychlinie na oś domków jednorodzinnych połowę domku z ogrodem i nie ma mi się kto tym zająć i pomyślałem sobie o agencji... :mysli:

Hallooo jest tu ktoś ... :dziura:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:51:57[/size]_________________________________________________ Panowie jest w Kutnie jakaś agencja nieruchomości .... :mysli:

bo mam do sprzedania w Żychlinie na oś domków jednorodzinnych połowę domku z ogrodem i nie ma mi się kto tym zająć i pomyślałem sobie o agencji... :mysli:

Hallooo jest tu ktoś ... :dziura:......

jest jest, ale nie mam żadnego pojęcia o takiej agencji w Kutnie i okolicy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna agencja na Krzywej,ale nie taka jakiej potrzebujesz :gwizdanie:

na pewno pomogą ze sprzedażą domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziękuje wam chłopaki za pomoc i widzę że pewnie nie sprzedam tej nieruchomości .... :mysli:

a jeśli chodzi o krzywą to nadal to prowadzi gruby... :co: bo pamiętam jak ten interes rozkręcał i pomagał mu w tym mój kolega a poznali się w zamku boruty (Łęczyca)... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak wrócisz z Jaroslawca,to podjedź do kutna i na pewno znajdziesz jakieś biuro nieruchomości. Wydaje mi się,ze jedno było na ulicy Podrzecznej na przeciwko banku BGŻ. Jak wrócimy to sie popytam znajomych,ktoś na pewno podpowie;)

A poza tym,to spać, bo niedługo trzeba wyjechac :naughty: :naughty: :naughty:

PS> Wiesz już o której bedziecie w Jarosławcu? ja planuje wyjechać z Torunia rano około 6... navi mi pokazała,ze niecałe 5h bede jechał, wiec okolo 11-12 powinienem dojechać i zaczac spijać Kasztelanki heheh

(przywieźć Ci pare :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jutro będzie wiadomo o której ruszamy do Jarosławca to zadzwonię... :wink4:

co do Kasztelanków to z miła chęcią.... :notworthy:.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pare sztuk zabiore ze sobą :beer1:

Nie zapomnij o czekoladzie dla Kasi,co jej rok temu obiecałeś, bo Cie bedzie cały zlot opier :rant:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czekoladki będą .......... :naughty:

.......chyba ....................... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh spooko. Szerokości życzymy :good:

uważaj tam na północy na te bydlęce osoby :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 16:20_________________________________________________Hehe Szamek, jak tam bedziesz w BT na piętrze z Moskalem i Łatkiem, to ja nie wiem,czy bedziecie w stanie w niedziele wracać autem :tongue4:

lepiej zamykajcie pokoje jak bedziecie gdzieś wychodzić, bo na bank coś odpier**lą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje z nimi posiedzieć do poniedziałku :naughty: :naughty: :naughty:

a to do czego Oni są tam zdolni? :kox:

o wracanie bym się nie martwił bo nie wiem czy pojadę swoim autem :thumbdown: narazie szukam kogoś z kim się bym mógł zabrać bo moje auto nadal nie jest na chodzie, "niby" ma być na jutro, ale jak popatrzyłem gdzie mechanik jest z robotą to niestety w cuda nie wierzę :thumbdown:

najprawdopodobniej będzie zmiana mechanika i chyba będziesz musiał mnie zapoznać z tym u którego Ty robisz i wypsiu furmanę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,jak tylko wrócisz to daj znać co z tym Twoim "mechanikiem" i jak coś to zadzwonie i Cie wstępnie umówie. Tylko u Krzyśka średni czas oczekiwania to min tydzień :/ no ale zadzwonimy, zagadamy i moze coś wymyśli.

A łatek i moskal kolego są zdolni do wszystkiego :evil: także uważaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o robotę którą zaczął to ma ją skończyć tylko że auto stoi u niego 3tyg a od dwóch nic się z nim nie robi :rant:

mówiłem jaka jest sytuacja, gdzie mam jechać itd. miało być na dzisiaj i nie jest, więc na jutro też zapewne nie będzie, a chodziło mi generalnie o jakieś dalsze naprawy, chociaż mogłoby ich nie być :decayed:

a jak gadałem z moskalem to wydawał się taki grzeczny :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...komu ty Szamek tego ulepa zostawiłeś .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...