Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowy kluczyk- pilot scyzoryk


Gość Adrian Matracki

Rekomendowane odpowiedzi

Po nowym roku będę sobie zamawiał ten zestaw jeśli ktoś chciał by się ze dołączyć do zamówienia

no ja i mój kumpel chętnie byśmy wzięli po zestawiku, ale zastanawia mnie co z immobilizerem,

te kluczyki są chyba programowalne? ktoś się orientuje jaki jest dodatkowy koszt zakodowania kluczyka?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny kluczyk kupiony razem z alarmem i koszt dorobienia grotu i immo (u mnie gosciu zczytal kod z kluczyka oryginalnego i zakodowal nową pastylkę, którą wkleił w ten nowy scyzoryk) ok. 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kluczyk koduje sie Vagiem

nie wiem, nie znam się, ale zaraz poszukam na forum, albo ktoś mądrzejszy podpowie? :>

edit

no właśnie, nie jest tak hop siup jak się tobie wydaje Adrianie

napiszę do gościa i zapytam co zawiera w sobie ten kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje się aukcją : http://www.allegro.pl/item506765215_najtanszy_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

Gdzie jest napisane że da się dopasować nowe kluczyki

ale czy te nasze, niedoszłe, nowe kluczyki mają w sobie elektronikę...

już zadałem sprzedającemu pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa klucze bez immo.trza włożyc nowa pastylke i zakodować lub przełożyc z ori klucza do tego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja kiedys przy dorabianiu klucza do klodki zauwazylem scyzoryki do aut, koles powiedzial ze do audi na orginalnym scyzoryku to 170zl robota, czyli kluczyk + pastylka immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja również chcę wymienić kluczyk. Te oryginalne są najlepsze ale ich cena jest wysoka.

Szukając po Allegro "zamienników" z dalekiego wschodu można natrafić na przeróżne wyroby.

I tu rodzi się pytanie, jakże ważne dla użytkowników Audi, - jaka jest jakość tych scyzoryków w porównaniu z oryginałem ?

Czy jest to badziewny odlew z taniego plastiku, który rozpadnie się po miesiącu użytkowania ?

Czy może jest to produkt dość zbliżony do ori.

I tu prośba do wszystkich, którzy mieli styczność z którymiś "zamiennikami".

- Jaka jest jakość tych kluczyków ?

- Co o nich sądzicie ?

Za wszystkie cenne info będę wdzięczny ja oraz wszyscy zainteresowani wymianą kluczyków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to badziewny odlew z taniego plastiku, który rozpadnie się po miesiącu użytkowania ?

Czy może jest to produkt dość zbliżony do ori.

nawet o tym nie myśl.Jakość bazarowa.. :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam scyzoryk, który kupiłem razem z alarmem... no i cóż po kilku tygodniach użytkowania rozczarowanie...

Po pierwsze grot, który jest przykręcony do scyzoryka za pomocą malutkiej śrubki zaczął mi latać bo ta śrubka się co chwilę odkręcała, co ja zakręciłem to po paru odpaleniach auta znowu grot latał;

Po drugie zaczął mi się zacinać scyzoryk tzn. nie mogłem go złożyć, po rozkręceniu kluczyka (obudowy) ułamał się w środku kawałek plastiku na którym opiera się sprężynka od zamykania scyzoryka;

w ostateczności udało mi się naprawić w/w niedogodności tzn. śrubkę, która się cały czas luzowała się wziąłem młotkiem wbiłem do środka plus kawałkiem zaostrzonego pręta dobiłem i ułamałem ten pręt tak, że od pół roku grot ani drgnie,

po drugie po rozkręceniu i przyklejeniu na kropelkę ułamanego plastiku wewnątrz kluczyka nie miałem więcej problemu z niezamknięciem scyzoryka.

Reasumując to mimo początkowych problemów jakie się pojawiły po ich wyeliminowaniu jestem zadowolony i póki co (twu twu twu) wszystko działa jak należy.

Jeśli chodzi o wykonanie kluczyka, przycisków to wydaje mi się, że w moim przypadku nie jest najgorzej ogólnie jest zadowolony.

Takie posiadam kluczyki http://www.sklep.amt-alarmy.pl/zdjecie.php?t=526

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wasze odpowiedzi.

Jak dla mnie to sprawa została już wyjaśniona, jak "scyzoryk" to TYLKO ORI (Audi górą :tongue4:)

Jakiś czas zastanawiałem się nad tym zestawem z Allegro, ale jak dla mnie nie warto (może jestem zbyt wymagający :decayed:)

http://moto.allegro.pl/item534317114_sterownik_zamka_audi_a3_a4_a6_a8_2x_scyzoryk_logo.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...