Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[sedan] Wymiary bagażnika


misku

Rekomendowane odpowiedzi

Być może moja prośba wyda się dziwna, ale dla mnie sprawa jest ważna. Czy ktoś z posiadaczy A4 B9 w wersji sedan mógłby zmierzyć i podać mi następujące wymiary bagażnika? (chciałbym sprawdzić, czy uda się przewieźć materac 140x200, wysokość 14cm; materac można trochę zagiąć)

  1. Szerokość otworu załadunku w najszerszym miejscu.
  2. Szerokość otworu pomiędzy kabiną a bagażnikiem (po złożeniu siedzeń).
  3. Odległość od końca bagażnika wewnątrz do oparć siedzeń przednich przy normalnej pozycji kierowcy (czy materac wejdzie na długość).

Konkretnie chodzi mi o ten materac: http://www.janpol.pl/pl/tytan-27.p.html

Jeżeli ktoś czasem odwiedza Berlin i ma możliwość (większe auto) oraz ochotę zabrania takiego materaca z Polski, to bardzo chętnie skorzystam ze sposobności. Na pewno się dogadamy.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też znalazłem ten link. Jednak podaje on (być może) tylko jeden wymiar, który mnie interesuje: nr 2: "Szerokość pomiędzy nadkolami 1000 mm". Czy ten wymiar jest taki sam jak szerokość otworu powstałego po złożeniu siedzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, do A4 B9 sedan zmieściła mi się wykładzina bagażnika z Passata b7 variant. Taka akcesoryjna, plastikowa.  Na szerokość idealnie pasowała, na długość musiałem ją skrócić o ok. 5cm. Byłem mega pozytywnie zaskoczony. Myślałem, że różnica w powierzchni bagażnika jest dużo większa na niekorzyść A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...