Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak swoja droga Panowie... to sie rzucacie, a raptem dopiero na jednym spocie byliscie :D

a niektorzy nawet ani razu nie byli, a juz chca zebysmy z Plonska do Plocka jezdzili :kox:

wiissnia nie narzeka a bywał prawie zawsze :gwizdanie:

dokladnie :wink4:

ja w sumie na te spoty jezdze z wawki :kox:

Opublikowano

może o mnie tu mowa, a tak apropo to nie mam diesla tylko benzyne więc nie wiem czy tak tanio :>

Nie no dobra można już jechać i do tego Płońska obojętnie, byle by się coś działo, a nie tam, taka pustka na naszym woj. :( - niedobrze, aczkolwiek rozumiem brak czasu, sam się ostatnim razem zalepiłem. Ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś będę miał okazję poznać tą garstkę ludzi :)

pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:47_________________________________________________zawsze można pójść na kompromis i robić raz tu raz tu :)

Opublikowano

ciekawe jak mam na spoty jezdzic jak od nie dawna dopiero jestem użytkownikiem tego forum !! :kwasny: podsunelem pomysl zeby zrobic w Płocku nie pasuje komuś to niech nie przyjezdza!! :mysli:

Opublikowano

coleman to będziemy musieli w Płocku we dwóch pewnie spotować :polew:

Opublikowano

coleman to będziemy musieli w Płocku we dwóch pewnie spotować :polew:

no może we 3 :polew:

Opublikowano

trzech ?.. trzech to już coś ! Mi pasuje :D to co koledzy w czwartek może bo wolny :> ???????? Nad wisełką :>

Opublikowano

ja nie mam teraz auta skrzynia mi padla :wallbash:

Opublikowano

;([br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:12_________________________________________________ :angry:

będzie się coś tu dziać czy nie !! ?? :disgust:

Opublikowano

jak widze chyba jak narazie nie ;(

Opublikowano

jak tam skrzynia ?

Opublikowano

Witam, co prawda nie mam już A4 ale często jestem w płocku. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

będzie się coś tu dziać czy nie !! ?? :disgust:

a na co Ty czekasz?

zorganizuj spota, zapros ludzi, wtedy bedzie sie cos dziac.

a tak tylko powtarzasz sie w tym temacie.

jak organizowalem pierwszego spota w plonsku to wyslalem mase PW do ludzi zarejestrowanych w tych rejonach.

pierwszy spot byl skromny, ale kilka kolejnych juz bardzo fajnych pod wzgledem frekwencji.

***

UP

Kto chetny na spot w niedziele 28.11 w Plonsku ? :cool1:

Opublikowano

juz wszystko zrobione mam auto mozemy zrobic spota...

Opublikowano
  • Autor

Jak ktos chce podjechac na mini spota, to powinienem w tygodniu byc w Slubicach k/Plocka :gwizdanie:

dejf, zorganizowac Ci jakas kreske albo rolke z Golfem ALH [turbo 130, 216tki, FMIC] ? :decayed:

Opublikowano

Jak ktos chce podjechac na mini spota, to powinienem w tygodniu byc w Slubicach k/Plocka :gwizdanie:

dejf, zorganizowac Ci jakas kreske albo rolke z Golfem ALH [turbo 130, 216tki, FMIC] ? :decayed:

O tam mam rodzine akurat.U Mariusza z m-tronik będziesz?

Opublikowano
  • Autor

Jak ktos chce podjechac na mini spota, to powinienem w tygodniu byc w Slubicach k/Plocka :gwizdanie:

dejf, zorganizowac Ci jakas kreske albo rolke z Golfem ALH [turbo 130, 216tki, FMIC] ? :decayed:

O tam mam rodzine akurat.U Mariusza z m-tronik będziesz?

tak ;)

Opublikowano

no to mozemy zrobic mini spota tylko okresl sie dokladnie kiedy bedziesz :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________do słubic mam nie daleko nawet bardzo blisko :naughty:

Opublikowano

parking przy Orlen Arena otwarty można tam się spotkać. mam trochę tłumaczeń do zrobienia jeszcze , ale mogę się wyrwać , po 15stej mi pasi , niech tylko ktoś miejsce określi i czas, nowy tu jestem i nie chce się narzucać - chwilowo heh, potem się zobaczy.

w razie czego PW i zaczynami.

Pozdro z Książęcego Stołecznego Miasta Płocka

Opublikowano

mi by pasowalo po 16 okolo 17 bo ja ze szkoly wracam przed 16

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.