Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok , to powiedzmy 17sta, parking przy Orlen Arenie ten betonowy, można by spróbować wjechać na dolny poziom, jeśli się nie da to na górę, ewentualnie przed wejściem na trybunę wschodnią stadionu Wisły. teraz tylko określmy kiedy. mi pasuje każdy dzień tygodnia w okolicy 17stej, co na to inni koledzy?

Opublikowano

Witam może postaramy się zorganizować jakiegoś spota w Płocku np. koło nowego Molo :naughty:

Opublikowano

no bez kitu nad wiselka bylo by :good:

Opublikowano
  • Autor

i co? spotkaliscie sie w koncu, czy tylko pogadaliscie na forum? :D

Opublikowano

jak narazie jeszcze nie a Ty jesli nie jestes zainteresowany spotem w plocku to sie nie wpie**** :mysli:

warnwarn.gifNa tym forum obowiazuja pewne zasady odnosnie kultury.

Opublikowano

spokojnie ludzie, co się ciśnieniujecie. :cool1:

Mi pasuje koło molo w każdej chwili :gwizdanie:

Opublikowano

luka za co ostrzezenie dostales :polew: :polew:

Opublikowano

bo koleś miał problemy bo mu ABS działał a on nie wiedział co to jest?! - ktoś się zapytał żartobliwie Czym wcześniej jeździł, na to odpowiedziałem że URSUSEM - i tak to było. :> OFF TOP :P

Nosfer chyba ma jakiś sentyment do ursusów :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 19:48_________________________________________________Apropo weekend idzie, może w końcu zorganizujemy coś na złość Flyer'owi :kox:

Opublikowano

ja w wekend odpadam chleje heeee w sumie ostatki wiec trzeba to wykorzystać

Opublikowano
:chytry: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________to w tyyyguuuu wieczooorem.
Opublikowano

zastanawiaj się nad jakimś konkretnym dniem :cool1:

Opublikowano

witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam :hi:

to kiedy chcesz wpaść do Płońska na spota?? Dobrą flaszkę stawiam za vagowanie bo mi check się pali :kwasny:

Opublikowano

witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam :hi:

to kiedy chcesz wpaść do Płońska na spota?? Dobrą flaszkę stawiam za vagowanie bo mi check się pali :kwasny:

To ja zapraszam do siebie w garażu podepniemy na spokojnie, niestety bateria w laptopie starcza na kilka minut ;(

Opublikowano

ile chcesz za usuniecie bledu 1n 2 ??

Opublikowano

ile chcesz za usuniecie bledu 1n 2 ??

Cześć od klubowicza nic nie wezmę tylko trzeba by było podjechać do mnie bo bateria w kompie starcza na kilka minut wiec potrzebuje gniazdka, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

oooo ale flaszeczka nie pogardzisz :gwizdanie:

wiec zajze ale nie wiem kiedy nawt nie wiem czy w tym roku bo zabiegany jestem i kawalek jest do ciebie

Pozdrowka :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.