Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

ok , to powiedzmy 17sta, parking przy Orlen Arenie ten betonowy, można by spróbować wjechać na dolny poziom, jeśli się nie da to na górę, ewentualnie przed wejściem na trybunę wschodnią stadionu Wisły. teraz tylko określmy kiedy. mi pasuje każdy dzień tygodnia w okolicy 17stej, co na to inni koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo koleś miał problemy bo mu ABS działał a on nie wiedział co to jest?! - ktoś się zapytał żartobliwie Czym wcześniej jeździł, na to odpowiedziałem że URSUSEM - i tak to było. :> OFF TOP :P

Nosfer chyba ma jakiś sentyment do ursusów :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 19:48_________________________________________________Apropo weekend idzie, może w końcu zorganizujemy coś na złość Flyer'owi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:chytry: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________to w tyyyguuuu wieczooorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam :hi:

to kiedy chcesz wpaść do Płońska na spota?? Dobrą flaszkę stawiam za vagowanie bo mi check się pali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam :hi:

to kiedy chcesz wpaść do Płońska na spota?? Dobrą flaszkę stawiam za vagowanie bo mi check się pali :kwasny:

To ja zapraszam do siebie w garażu podepniemy na spokojnie, niestety bateria w laptopie starcza na kilka minut ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za usuniecie bledu 1n 2 ??

Cześć od klubowicza nic nie wezmę tylko trzeba by było podjechać do mnie bo bateria w kompie starcza na kilka minut wiec potrzebuje gniazdka, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...