PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Flyer

tak swoja droga Panowie... to sie rzucacie, a raptem dopiero na jednym spocie byliscie :D

a niektorzy nawet ani razu nie byli, a juz chca zebysmy z Plonska do Plocka jezdzili :kox:

wiissnia nie narzeka a bywał prawie zawsze :gwizdanie:

dokladnie :wink4:

ja w sumie na te spoty jezdze z wawki :kox:

może o mnie tu mowa, a tak apropo to nie mam diesla tylko benzyne więc nie wiem czy tak tanio :>

Nie no dobra można już jechać i do tego Płońska obojętnie, byle by się coś działo, a nie tam, taka pustka na naszym woj. :( - niedobrze, aczkolwiek rozumiem brak czasu, sam się ostatnim razem zalepiłem. Ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś będę miał okazję poznać tą garstkę ludzi :)

pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:47_________________________________________________zawsze można pójść na kompromis i robić raz tu raz tu :)

trzech ?.. trzech to już coś ! Mi pasuje :D to co koledzy w czwartek może bo wolny :> ???????? Nad wisełką :>

;([br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:12_________________________________________________ :angry:

będzie się coś tu dziać czy nie !! ?? :disgust:

będzie się coś tu dziać czy nie !! ?? :disgust:

a na co Ty czekasz?

zorganizuj spota, zapros ludzi, wtedy bedzie sie cos dziac.

a tak tylko powtarzasz sie w tym temacie.

jak organizowalem pierwszego spota w plonsku to wyslalem mase PW do ludzi zarejestrowanych w tych rejonach.

pierwszy spot byl skromny, ale kilka kolejnych juz bardzo fajnych pod wzgledem frekwencji.

UP

Kto chetny na spot w niedziele 28.11 w Plonsku ? :cool1:

Jak ktos chce podjechac na mini spota, to powinienem w tygodniu byc w Slubicach k/Plocka :gwizdanie:

dejf, zorganizowac Ci jakas kreske albo rolke z Golfem ALH [turbo 130, 216tki, FMIC] ? :decayed:

O tam mam rodzine akurat.U Mariusza z m-tronik będziesz?

O tam mam rodzine akurat.U Mariusza z m-tronik będziesz?

tak ;)

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

parking przy Orlen Arena otwarty można tam się spotkać. mam trochę tłumaczeń do zrobienia jeszcze , ale mogę się wyrwać , po 15stej mi pasi , niech tylko ktoś miejsce określi i czas, nowy tu jestem i nie chce się narzucać - chwilowo heh, potem się zobaczy.

w razie czego PW i zaczynami.

Pozdro z Książęcego Stołecznego Miasta Płocka