Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap z 1.9TDI na 1.8T + dołożenie QUATTRO


dejavu55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długich namysłach nie mam serca sprzedawać swojej B6'tki, więc chce się dowiedzieć od was jaki mniej więcej jest koszt zrobienia swapa z 1.9TDI na 1.8T? Ew. jaki koszt będzie zrobienia z seryjnych 131 koni na gdzieś ok. 230-250?

Kolejne pytania to jaki jest koszt zrobienia :quattro: i czy ma to jakikolwiek sens?

Z góry wam dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie nie ma sensu bo koszta tych modów przerosną twoje najśmielsze oczekiwania.

chociażby dlaczego quattro, inna podloga, tloczenie wszystkeigo itd. bo tam musisz miec miejsce na wal na dyfer itp.

przespawywanie i tak dalej? w leonie wiem że tak cudowali do toledo. i skonczylo sie z tym że spaw nie wytrzymwal przeciążeń.

musialbys przerobić budę konkretnie.

co do koni. to znowu seryjny silnik podejrzewam że na dłuższą mete nie wytrzyma większego turba itd ktore ci wygeneruje więcej mocy,

dalej co z hamulcami  itp...

swap heh jak masz w super kasie kompletny silnik skrzynie kable wiazki komputery to pol biedy a jak nie masz to sobie odpowiedz

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, schockvvave napisał:

chociażby dlaczego quattro, inna podloga, tloczenie wszystkeigo itd. bo tam musisz miec miejsce na wal na dyfer itp.

przespawywanie i tak dalej? w leonie wiem że tak cudowali do toledo. i skonczylo sie z tym że spaw nie wytrzymwal przeciążeń.

musialbys przerobić budę konkretnie.

zapoznaj sie z forum bo ten mod to juz "chleb powszedni" w a4 b6 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...