Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE


Rekomendowane odpowiedzi

I wlasnie za to lubie to forum. Ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy, i dyskusje po ktorych mozna wyciagnac wnioski :good:

A tak czy inaczej przeciez pojde do ubezpieczalni i dowiem sie wszystkiego, tyle ze zawsze to lepiej zapytac tu i tam co w trawie piszczy :)

Bandzi bo to forum nie powinno byc tylko po to by znajdywac odpowiedzi na konkretne pytania, bo jak widzisz jedno pytanie i 100 roznych odpowiedzi, ale po to by nauczyc sie zadawac pytania zwiazane z samochodem, ubezpieczeniem, jak naprawic lub ubezpieczyc autko by sie nie wkopac, nie zostac oszukanym, nie wymienic polowy auta bez potrzeby itp itd :kox:

ale wypowiedz kolegi pysia jest jak najbardziej marzycielska :) :gwizdanie:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU z grupy ergo hestia.

Mają ciekawe pakiety, szkody likwiduje hestia.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę odświeżę kotleta, ale niedługo muszę gdzieś wykupić OC i AC. Czy coś się zmieniło, czy nadal PZU jest naj. Zastanawiam się nad AXA i Liberty, ale też inne, zależy mi na: cenie i ew. wysokości odszkodowania.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________Właśnie się dowiedziałem ile sobie życzą w Avivie, no szczena opada. Mam 60% zniżki na OC i AC, a tu uwaga---cena za pakiet z udziałem własnym(4200zł) wynosi: 6200zł. Jak łatwo wyliczyć, dla kogoś kto nie posiada zniżek taki pakiecik wyniesie 15tyś zł.

Chyba się coś komuś pomieszało, bo autko warte może max 50 tyś zł. No nic szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę odświeżę kotleta, ale niedługo muszę gdzieś wykupić OC i AC. Czy coś się zmieniło, czy nadal PZU jest naj. Zastanawiam się nad AXA i Liberty, ale też inne, zależy mi na: cenie i ew. wysokości odszkodowania.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________Właśnie się dowiedziałem ile sobie życzą w Avivie, no szczena opada. Mam 60% zniżki na OC i AC, a tu uwaga---cena za pakiet z udziałem własnym(4200zł) wynosi: 6200zł. Jak łatwo wyliczyć, dla kogoś kto nie posiada zniżek taki pakiecik wyniesie 15tyś zł.

Chyba się coś komuś pomieszało, bo autko warte może max 50 tyś zł. No nic szukam dalej.

No właśnie coś ich ostatnio porąbało.

Liczyłem sobie dla B6 ceny ostatnio i najtaniej wyszło mi w AXA, potem chyba Liberty, Link, mBank. Kwota ubezpieczenia wszędzie taka sama i udział właśny zniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ten pakiet którego szukałem wziąłem jednak w Hestii.

udział własny zniesiony

likwidacja szkody - serwisowa (nie kosztorys)

wartość 45 K

mały tips polecony przez panią agentke:

podwyższona o 5zł składka ubezpieczenia NNW z 5000 na 15000 daje upust ok 100pln na AC

2 tips w samochodzie będzie przewożone małe dziecko ( statystycznie kierujący pojazdem z dzieckiem jeździ bezpieczniej ) co powoduje kolejny upust,

cena OC+AC+NNW 2240pln

Mała rada :

Zawsze pytajcie agenta jak można obniżyć składkę, czasami normalni ludzie w urzędach pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem w PZU i wygląda to tak.

OC - 690zł

AC - 1840zł

NNW- 80zł

AutoPomoc - 120zł

Jak widać 2700 przy zniżkach(60%) i bez udziału własnego i naprawa na ori częściach bez utraty wartości starych części. Jedynie wycena auta na 44 tyś, ale liczone gdyby był już 2010 rok więc cena chyba ok.

P.S. do końca stycznia przy zawieraniu umowy OC jest dodatkowe 25% zniżki, więc to też warte rozważenia.

Nadal szukam, bo u Link-a taki pakiet to 1800zł więc dopłata 1000zł jakoś mnie jeszcze nie przekonuje, ale co sądzicie? Lepiej wydać te 1ooopln wiecej i ubezpieczyć w PZU, czy może HESTIA lub coś jescze innego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę odświeżę kotleta, ale niedługo muszę gdzieś wykupić OC i AC. Czy coś się zmieniło, czy nadal PZU jest naj. Zastanawiam się nad AXA i Liberty, ale też inne, zależy mi na: cenie i ew. wysokości odszkodowania.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________Właśnie się dowiedziałem ile sobie życzą w Avivie, no szczena opada. Mam 60% zniżki na OC i AC, a tu uwaga---cena za pakiet z udziałem własnym(4200zł) wynosi: 6200zł. Jak łatwo wyliczyć, dla kogoś kto nie posiada zniżek taki pakiecik wyniesie 15tyś zł.

Chyba się coś komuś pomieszało, bo autko warte może max 50 tyś zł. No nic szukam dalej.

mialem to samo :rolleyes:

jak dzownilem do nich i pani podala mi cene ubezpieczenia to zapytalem sie tylko czy to znaczy ze nie chca ubezpieczyc mojego auta, pani cos sie zawiesila i wybakala ze na te audi to faktycznie nie maja atrakcyjnej oferty :rolleyes: zapewne jakies madrale poczytali ksiazki o sprzedazy i stwierdzili ze klientowi lepiej podac cene z kosmosu niz ze nie mamy dla pana oferty :naughty:

skonczylem na compensie gdzie zeby bylo taniej trzeba bylo kupic ubezpieczenie mieszkania (akurat bylo mi to na reke) a tak wogole to przejdzie sie do CUK - centrum ubezpieczen komunikacyjnych czy jakos tak, to taki expander tylko nie kredyty tylko wlasnie ubezpieczenia autek, maja tam kilkunastu ubezpieczycieli i dosc dobrze potrafia doradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wybrałem-AXA. Cena 1400zł za OC+AC+NNW. Jeszcze poczytam, czy nie ma jakiś kruczków przed podpisaniem umowy. Jakie macie opinie na ich temat?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 00:10_________________________________________________Kurcze, tak czytam opinie na temat AX-y i jestem załamany, bo same schody, ale ci sami polecają Compense, a jak sprawdzam opinie o Compensie to ci narzekają. Kurde, czy jest jakiś dobry i dość tani ubezpieczyciel, co wypłaca kase bez gadania, bo już myślałem że mam to za sobą, a tu widać że chyba nie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Błagam dajcie jakieś rady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam małe pytanko, czy można ubezpieczyć auto od kradzieży w dwóch różnych ubezpieczalniach? Np. OC i samą kradzież w Linku, a dodatkowo samo minicasko w PZU.

można na pewno AC i OC u różnych firm, pytanie tylko po co jak w zestawie zawsze masz taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, bo pakiet w PZU kosztuje 2800zł, a samo minicasko w PZU tylko 800zł, tyle że wypłacają 80% wartości auta przy kradzieży. Dlatego pomyślałem, że wykupie OC(bo to przecie nie dla mnie, a dla drugiej strony) w Linku i dopłace tylko 300zł za ubezpieczenie od kradzieży(cały pakiet u nich 1800zł). Gdyby było coś nie tak to i Link nie wypłaciłby kasy, to by było choć te 80% z PZU, a jak by wypłacił to spoko starczy kasy na zakup drugiego auta. Ale gdy tak się zastanowić, to gdyby tak mozna było robić to pewna część społeczeństwa ubezpieczyłaby auto w kilku ubezpieczeniach i udała że auto wyparowało i zgarniałaby kase od wszystkich i to na 2 takie auta, więc chyba nie będzie tak kolorowo. No nic jutro się zapytam u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODradzano mi ubezpieczenia link 4 , compensa, hdi , unica, i cała reszta telefonicznych TU. Z racji takiej że sa tani ale przy wypłacie z szkody całkowitej i kradzierzy sa potem schodki np nie mozna wczesnij otrzymac warunków umowu z TU , trzeba ja pierw podpisac .Mam napisane klika uwag jak sie biura te zabepieczaja co innego mówia przez tel a co innego jest na papierze

KOLEGA PODAJE TU BZDURY, PO PIERWSZE TYLKO JEDNA WYMIENIONA FIRMA (LIN4) TO DIRECT (CZYLI PRZEZ TELEFON I INTERNET). rESZTA TO NARMALNE RENOMOWANE FIRMY UBEZPIECZENIOWE.

U KAZDEGO JEDNEGO AGENTA KIEDY POPROSIMY O OWU PRZED ZAWARCIEM UMOWY Z PEWNOŚCIA JE DOSTANIEMY. WYSTARCZY TYLKO O TO POPROSIC, A SKORO SZANOWNY KOLEGA SLOWEM NIE WSPOMNIAŁ TO ZNACZY ZE ICH NIE CHCIAL.

OSOBIŚCIE PRZEKONAŁEM SIE O WYPŁATACH (OC, AC, DOM) Z FIRMY UNIQA I W 100% MOGĘ POLECIC WSZYSTKIM, ZERO PROBLEMÓW, KWOTA ZADOWALAJĄCA, BARDZO KULTURALNA FIRMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...