Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Zawór upustowy do mojego a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noooooo..... może być.....

do tego K04, centralny cooler i virus i masz lekko 160 kW

Opublikowano

ale moge sobie zalolzyc teraz tzn przed odyfikacjami...? bedzie glosniejszy niz seryjny...?

Opublikowano

po co?

Opublikowano

no po to tezby pssst bylo glosniejsze...

Opublikowano

no po to tezby pssst bylo glosniejsze...

kolejny gadżeciaż... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe a fele 18 cali to nie gadżet? takie psss to fajna sprawa ja chciałem sobie założyć do mojego AEB ale finanse na razie nie pozwalają.

Opublikowano

oczywiście ze fajna sprawa ale jak zrobisz to co napisałem wcześniej

Opublikowano

po co k04 juz chyba lepiej gtrsa

mozna jedno lub drugie

ja napisałem tylko co ma zrobić, a jaka dmuchawka???

jego sprawa i kieszen

Opublikowano

SZKODA, że nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać kilka tematów na temat BOVów w naszych silnikach...

Opublikowano

SZKODA, że nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać kilka tematów na temat BOVów w naszych silnikach...

dzwiek "psssssst" przy zmianie biegow - bezcenne :wink4:

Opublikowano

sluchajcie ale do mojego modelu czyli AJL 1.8t 180ps moge sobie zalozyc takie cos czy to bedzie zle wplywalo na silnik i komputer...? poprostu chce uzyskac glosniejsze pssyt i tyle...

Opublikowano

dzizassss

rece opadaja... :kox:

jeszcze raz zacytuje Pozka:

SZKODA, że nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać kilka tematów na temat BOVów w naszych silnikach...

Opublikowano

zakładaj stożek i DV od TT225 , u mnie "pssss" jest cholernie głośne , zapomnij o BoV , zwykłe DV made by Audi wystarczy

Opublikowano

zakładaj stożek i DV od TT225 , u mnie "pssss" jest cholernie głośne , zapomnij o BoV , zwykłe DV made by Audi wystarczy

teraz DV od TT 225KM i od zwykłego 1,8T w skodzie oktavii są identyczne. Niech jedzie do skody i kupi sobie taniej. Można też pokusić się o DV forge 007p. Żeby było głośniej można zamontować rure dolotu powietrza z kwasówki. U mnie zrobiło sie duuuuużo głośniej jak zmieniłem samco extreeme na kwasówkę. Co do stożka to owszem ale nie K&N. Wyłącznie gąbkowe filtry ITG.

Myślę że jak zamontujesz te 3 rzeczy będziesz zadowolony.

Jak nie to możesz na koniec zamontować DV odwrotnie. Głosniej się robi. Znacznie.

Opublikowano

a co to jest DV ??? :)

Opublikowano

Donatella Versace :wink4:

fabryczny zawor upustowy

Opublikowano

a co to jest DV ??? :)

stary nic nie czytałeś na forum...także zapraszam cie do lektury a później daj znać czy masz jeszcze jakieś pytania to otworzę twój wątek... :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.