Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie, wywala plyn przez zbiorniczem, pompa buczy


Truscik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie. Mam problem ze wspimaganiem, wywala mi plyn przez zbiorniczek i pieni sie ten plyn, no i buczy pompa wspomagania, stalk sie to nagle. Pierwszym winowajca byl filterek w zbiorniczku ktory wypadl ale wsadzilem na miejsce i bylo ok. ale znowu pojawil sie problem z pieniacym sie plynem i wyciem pompy, sprawdzalem filterek to jest na swoim miejscu. Plyn jest brudny troche bo az prawie czarny, dzisiaj wymienie plyn ale pienienie to raczej nie przez zurzyty plyn.Dodam ze wspomaganie dziala bez problemu, moze delikatnie ciezej chodzi jak u ojca w a4, ale sie nie zacina ani nic.

Ktos ma jakies propozycje ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, plyn zmieniony opaski ppdociskane, przewody sprawdzone i wyje mniej ale wyje, ale tylko na rozgrzanym silniku bo na zimnym jest jak byc powinno.

To co, magiel czy pompa ?

potrzrbna szybka odpowiedz, czy da sie zdjac gore ze zbiotniczka od espomagania, bo chce wyciagnac filyt ktory tam siedzi i go przykleic bo chyba od cisnienia on sie troche podnosi i to moze byc przez to, bo jak on mi wypadl to jak gk wsadzilem to pomoglo na 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wymiana zbiorniczka płynu na nowy, mialem to samo, w zbiorniczku jest sitko ktore sie zapycha i wyskakuje ze swoich mocowan, wymienilem zbiorniczek na nowy, 80zł w serwisie audi chcą, płukanie calego układu, nowy płyn ori z audi, jezdze juz ponad rok i cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...