Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi do a4 b7 18 czy 17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planuje zakup felgę 17 albo 18. W chwili obecnej prowadzę testy jak bedzie mi sie jeździło na 18" feldze. Jeździ sie super, ale samochód dziwnie wyglada mam za duży prześwit. Z przodu 6,3cm z tylu 7,5 cm. Co byście radzili ? W chwili obecnej jest opona 235/40/18 Czy opona 225/45/18 zmniejszy ten prześwit na tyle by ta różnice zauważyć ?? Czy lepiej odrazu kupić i założyć felgę 17.

http://fs5.directupload.net/images/161117/iwndmpsa.jpg

Opublikowano

Zapomniałeś o najważniejszym . Zima , lato ?

Opublikowano

:facepalm: Oponą się nie zmniejsza prześwitu, od tego masz sprężyny obniżające. W miarę komfortowe są eibach prokit.

Opublikowano
  • Autor

Na lato juz szukam felg.

Dodam tez ze nie chce obniżać samochodu.

Poniżej zdjęcia jak auto wyglada na 16" oraz jak na 18 które założyłem do testów cc0a3a572045e2f9d10b0d4591a93d5f.jpg5e182d0efaa22261b33fd25e7ccc6008.jpgf736baf9b97c69a59e199468368c1c70.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na moje oko spróbuj 225/45/18 napewno będzie lepiej wyglądało :)

Opublikowano
  • Autor

Mam trzy wzory felg na oku. Pierwsze zdjęcia to 18" dwa kolejne wzory to 17". Ma ktoś takie felgi w swojej A4 ? Albo widział u kogoś i ma foto by pokazać jak dokładnie to wyglada.

18 4f7346cb9590b35ec52661237e210a5e.jpege28a5ec119625dab2af84093b2a027df.jpgf3f0708eec6cae598b64cf3ef9a00d75.jpg4bd3d5d1bae357166bcb4f4171d5987c.jpg5e40618be9af22aef3115dbbaa5a85dd.jpgc924b94141276a5d7b5422b022a31c71.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na moje oko spróbuj 225/45/18 napewno będzie lepiej wyglądało :)

Niestety nie będzie. Koło 18" bez jakiegokolwiek obniżenia będzie wyglądać tragicznie. Zmniejszenie profilu/szerokości opony tylko pogorszy temat, bo powiększy się japa nadkola

Opublikowano
  • Autor

Na moje oko spróbuj 225/45/18 napewno będzie lepiej wyglądało :)

Niestety nie będzie. Koło 18" bez jakiegokolwiek obniżenia będzie wyglądać tragicznie. Zmniejszenie profilu/szerokości opony tylko pogorszy temat, bo powiększy się japa nadkola

Czyli mówisz żeby lepiej założyć 17" ? A który wzór polecasz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja mam 18. I miałem 17. Na oponie 225/40. Na 18 auto wygląda świetnie. Jest jeden problem bardzo czuć drogę w tym złym słowa znaczeniu. I zawieszenie szybciej się kończy :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja mam 18. I miałem 17. Na oponie 225/40. Na 18 auto wygląda świetnie. Jest jeden problem bardzo czuć drogę w tym złym słowa znaczeniu. I zawieszenie szybciej się kończy :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

obnizales coś zawieszenie ???

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie. Na standardzie jeżdżę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie. Na standardzie jeżdżę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

a jakie masz zawieszenie ? Możesz pokazać zdjęcie ?? Duży masz prześwit ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z tym zawieszeniem to szczególnie prawy przód. Słychać go niemiłosiernie :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Zrobię fotkę to wrzucę. Lub jak znajde.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Z tym zawieszeniem to szczególnie prawy przód. Słychać go niemiłosiernie :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Zrobię fotkę to wrzucę. Lub jak znajde.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

ok. A duża masz szparę między kołem a nadkolem ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Miałem felgi 17 i 18 i jeździ się podobnie, to nie felga 16 calowa z wysoką gumą ale 18 duuuużo lepiej wyglądają. Też miałem 1ba i musiałem obniżyć zawieche eibach'em i teraz jest w sam raz jak dla mnie. Po obniżeniu lepiej się też prowadzi, wcześniej na 18 bardziej 'bujało'.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Miałem felgi 17 i 18 i jeździ się podobnie, to nie felga 16 calowa z wysoką gumą ale 18 duuuużo lepiej wyglądają. Też miałem 1ba i musiałem obniżyć zawieche eibach'em i teraz jest w sam raz jak dla mnie. Po obniżeniu lepiej się też prowadzi, wcześniej na 18 bardziej 'bujało'.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

a jak wyglądała 17 przed obniżeniem ???

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak dla mnie to i tak za wysoko stał

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Masz zdjęcie ???

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

17" przy 1BA to max.

Większe to już wóz drabiniasty.

Opublikowano
  • Autor

17" przy 1BA to max.

Większe to już wóz drabiniasty.

tak decyzja padła na 17 teraz pytanie który model 58012c8154151c002e3ed75c897b22f3.jpg730215ec5c635f7dc02ec7421b5b5187.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.