Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania na pedale gazu


szymonen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,
Problem z moim autem trochę nietypowy,jadąc na 3 lub4 biegu tak do 100km/h odczuwam na pedale gazu dziwne drganie,jak jadę szybciej powyżej 100km/h, tego nie czuć
,może ktoś z Was ma albo miał podobny problem,pozatym w aucie wszystko OK ,co trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedał gazu nie jest połączony linką z silnikiem więc drżeć nie powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie nie mam koncepcji,pojeżdże zobaczę może jeszcze coś wyjdzie po czym można będzie się sugerować, auto normalnie jeździ jednak wkurza mnie jak coś jest nie tak,dam znać jak temat się wyjaśni. Chyba że sasugerujesz co mam zrobić?

Miałeś kolego może problem z klimatyzacja,jak mam 18stopni to jest gorąco, dam niżej czyli low to jest już zimno ,można to jakoś ustawić?

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś kolego może problem z klimatyzacja,jak mam 18stopni to jest gorąco, dam niżej czyli low to jest już zimno ,można to jakoś ustawić?

ten temat może Ci pomóc:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link odnośnie klimatyzacji,wracam do tematu związanego z dziwnym drganiem na pedale sprzęgła ,co teraz zaobserwowałem to jadąc tak na 3 biegu około 70-80km/h jadąc prosto słychać to właśnie drganie a jak odbije kierownica delikatnie w lewo to nie ma tego dźwięku i myśle ze drgania na pedale od gazu,pozatym wszystkie inne podzespoły OK auto się prowadzi prosto podczas hamowania nic nie bije zreszta nowe tarcze ,klocki ,zaciski regen wymienione,ten dziwny oddźwięk będę sprawdzał u mechanika ale może coś zasugerujecie ,żebym nie wymieniał za dużo czesci?,i szybciej tą usterkę znalazł

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło ,z czasem objaw tych drgań zaczął ustępować w momencie delikatnego skręcenia w lewo ,postanowiłem pojechać do mojego mechanika i wspólnie stwierdziliśmy iż na 99% łożysko piasty,trafiony ustały w/w objawy i w końcu mam z tym spokój ,teraz z klima muszę się uporać 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło, że opisałeś co było przyczyną drgań.

Co do tej klimatyzacji to ja bym zaczął od ustawień podstawowych silniczków (procedura jest opisana w linku, który zamieściłem powyżej). Kiedyś miałem podobne objawy i po przeprowadzeniu procedury ustawień podstawowych wszystko wróciło do normy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...