Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8Turbo Quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, w końcu po jakimś czasie postanowiłem założyć swój temat, w którym pokażę swoje auto :naughty: Jest nim A4 B7 z 2005 roku, silnik 1.8T BFB + napęd Quattro. Auto na ten moment jest praktycznie 0 Sline :confused4:, ale doposażę go po swojemu.

Co zrobiłem:

-instalacja gazowa BRC

-opony Mabor SportJet 3 225/40/18

-wycięty tłumik środkowy

-fotele Sline z A6 C6

-tylna dokładka w kolor lakieru

Wishlist:

-downpipe (30.12.16, dzięki toman!)

-centralny IC (29.04.17)

-program (30.12.16, dzięki Galetto!)

-wtryski 320 (30.12.16)

-sprężyny i amortyzatory Sline 1BV

-dystanse na tył 20mm

-lotka na przód od Cupry

-końcówki 90mm (18.04.17)

-kierownica 3ramienna

-lampy przednie poliftowe

-przyciemnienie szyb

-pełny fis

-wałki z ADR'a

-grill ala RS

To teraz parę fotek:

6ng5ny.jpgckPZhJ.png4tGphX.pngGXytEj.jpg

Edytowane przez szymipeo

Opublikowano

O, prawie moje okolice ;d

Wrzuć zdjęcia wnętrza, chce zobaczyć jak siadły fotele. Bardzo się zmienił dźwięk po wycięciu tłumika? Planuje taki zabieg u siebie + dp zamiast kata. Fajna sztuka, wrzucaj sline i będzie kocur.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

O, prawie moje okolice ;d

Wrzuć zdjęcia wnętrza, chce zobaczyć jak siadły fotele. Bardzo się zmienił dźwięk po wycięciu tłumika? Planuje taki zabieg u siebie + dp zamiast kata. Fajna sztuka, wrzucaj sline i będzie kocur.

Twoje okolice, ale tylko jak zjeżdżam na dłuższe weekendy ze studiów :D Jak zrobię to wrzucę, a co do tłumika to nic się nie zmieniło bo i tak miałem go dziurawego :decayed:

Dodaję fotki foteli i wnętrza z dekorami, które mi się mega podobają :)

lUxWjm.jpg

Nn5fhT.jpg

YkgKLl.jpg

sdroh9.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update (30.12.16):

Wpadły wtrsyki 320tki, DP (dzięki toman!) oraz program (dzięki Galetto!)

Tak to teraz gada:

Edytowane przez szymipeo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Update (05.04.17)

Założony FMIC i końcówki 90mm. 

 

IMG_0412.JPG

IMG_0377.JPG

Edytowane przez szymipeo

Opublikowano

1.8T + Quattro :love: Fajnie brzmi :) Graty zakupu i powodzenia w modach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ile teraz km i Nm?

Opublikowano

No właśnie jaka moc i niut ??

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nie byłem na hamowni, ale 220km pękło na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wpadnij na spota , jakie ma T ?

Opublikowano
  • Autor
wpadnij na spota , jakie ma T ?

Czasem wpadam, teraz mi się sesja zaraz zaczyna wiec może być ciężko. Seria po fajnej regeneracji, 1.1 od początku do końca dmuchane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.