Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paruja szyby podczas nieuzytkowania auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko .mam taki problem ostatnio auto uzywałem w poniedziałek od tego czasu stoi na podwórku i paruje. :facepalm:

dziś na dworze było 8C , wieczorem schodzi do 0C a w audi szyby wszystkie aż białe tak zaparowane. teraz żebym chciał gdzieś jechać to musiał by na wolnych obrotach pukać ponad godzine bo inaczej nic nie było by widać.

Filtr kabinowy zmieniałem tydzien temu w sobote.

Środek suchy a paruje jak cholera. :facepalm: od czego tu zacząć ??


Najlepsze jest to że mam na dojazdy do pracy skode felicie w której wylało mi sie ponad litr wody na wykładzine i nawet jak stoi dwa dni obok audi to szyby ma suche .

Opublikowano

Pewnie uszczelki już nie takie jak fabryczne i paruję...

Ja próbuję silikonem smarować, ale nie wiem czy to wiele daje.

Opublikowano
  • Autor

co maja uszczelki do pary??


mi sie wydaje inaczej . audi jest za szczelna i to dla tego. tak samo jak w domu bez kratek wentylacyjnych

Opublikowano

jakaś wilgoć jest w aucie..sprawdz pod dywanikami czy gdzieś wody nie ma,

Opublikowano
  • Autor

już dawno to robiłem i nie czuć jak sprawdzałem ręką by było gdzieś mokro


a może to dlatego że szyby nie były już dawno myte i sa tłuste???

Opublikowano

co maja uszczelki do pary??

mi sie wydaje inaczej . audi jest za szczelna i to dla tego. tak samo jak w domu bez kratek wentylacyjnych

Według mnie to trochę mają.. to, że nie masz nigdzie mokro to nie znaczy, że w samochodzie nie ma wilgoci.

Opublikowano
  • Autor

wilgoć to w każdym samochodzie jest ale żeby ąż tak parowało. jak do tej pory poruszałem sie autem codziennie to nie parowały aż tak a teraz to masakra.


na tak mokre szyby potrzeba teraz tylko mrozu i mamy lodowisko :grin:

Opublikowano

Do sprawdzenia kratki odpowietrzenia kabiny. W B6 i B7 avant są w bagażniku z lewej i prawej strony na dole jak otworzysz klape i drzwiczki od rewizji suba i gaśnicy.

Opublikowano
  • Autor

dziś zostały konkretnie umyte szyby. były tłuste jak cholera. okaże sie w najbliższym czasie.

dziś nie zaparowały

Opublikowano

I problem z głowy;) miałem podobnie ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Potwierdzam. Masz wilgoć a w aucie czy to dywaniki czy cokolwiek. Ja od 2 lat woże w moich 2 autach po 2 szt Pochłaniacz wilgoci PINGI 150g +wskaźnik x100cykli

Jest fajny bo wielokrotnego użytku.

Do mikrofali i spowrotem do autka i nie wiem co to para na szybach.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najprostszy sposób po zakończeniu jazdy kiedy samochód w środku jest nagrzany należy otwierać wszystkie drzwi wystudzić samochód w środku i dopiero zamknąć problem parowania w środku znika.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

oo ciekawy patent z tym pochłaniaczem.

mówicie żę działa to na 100%??

Opublikowano

Plastikowy mały pojemnik z ponawiercanym wieczkiem.wsypalem zwykly żwirek silikonowy do kotow i sprawa zamknieta

Opublikowano
  • Autor

Tez ciekawe

Opublikowano

Ja kupiłem takie coś i we cztery osoby ledwie co parują http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5164663521

Wysłane z Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja wczoraj to samo. po 8 godzinach wyszedłem z roboty i aż mokre od środka... nadmieniam, że jak był mróz to nie było takich problemów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.