Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa pompowtryskiw cena 3000 zł


czachapll

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda pieniądzy na regenerację, za 3k to masz już wtryski przygotowane na moc 200+ a nie na doprowadzenie swoich po grom go wie jakim przebiegu do parametrów fabrycznych co umówmy się jest nie realne.

Tak że żadnej regeneracji pompek!

Kpl używek kosztuje tyle co regeneracja dwóch pompek, a jestem pewien że jak się z normalnego źródła weźmie to pochodzą dłużej niż po tych cudownych regeneracjach.

wrc zamiast namiarów na reg kopsnij namiary na dobrego papuge ;))))

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do nich dzisiaj i powiem jaka jest sytuacja. Jak robili to pytałem o wałek i gniazda to mówili ze są spoko także to odpada. Na plus jedynie spalanie i mocniejszy dół ale to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj, ja tylko mówię jak się u mnie zakończyla sytuacja, nie jest powiedziane że Ty będziesz miał to samo.

Ja jeszcze przed regeneracja robiłem cała górę silnika więc tam jest wszystko nowe praktycznie na tych uzywkach zrobiłem już ok 20k km i nic się nie dzieje, a na regenerowanych co chwila wypadal zapłon na 4 a to na 2 lub 3 wtrysku,telepalo buda jak nie wiem, najgorsze ze od tego można sobie resztę gratow rozwalić np: dwumas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO jeden nasz kolega z Podkarpacia zapłacił 10 tys za wymiane :)

Czyli drobne 50 % wartości samochodu :)

No niestety czas leci i pd-ki są już tanie jak barszcz, dla tego proponuję czytającym się dwa razy zastanowić jak usłyszą taki tekst o pompkach, bo można sobie niechcący ponieść wartość fury ze dwa razy.

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...