Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka cyfrowa


mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam w swojej audiunii radio concert I. Chciałbym mieć możliwość odtwarzania plików mp3, wiec noszę się z zamiarem kupna zmieniarki cyfrowej z wejściem USB. Znalazłem takie zmieniarki za ok 250 zł firmy Yatour i Xcarlink. Czy jest sens takie coś kupować? Jak z jakością odtwarzanych utworów? Myślałem też o transmiterze FM, ale stwierdziłem, że chyba ta zmieniarka to będzie lepszy pomysł. Proszę o jakieś opinie i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam yatoura i polecam jakość muzyki porównywalna do płyt CD bierz śmiało pozdrawiam

Z podłączeniem nie ma problemu, wszystko bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod temat. Jak wygląda sprawa ilości utworów na penie? Kiedyś czytałem, że jest tylko możliwość 6ciu folderów po 99 utworów. Nie idzie więcej? Jak to się ma przy większej liczbie utworów? Nie czyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam po co?

600 utworów to minimum 2400 minut muzyki czyli 40 godzin słuchania.

Zapewniam Cię, że wcześniej znudzi Ci się muza. I nagrasz nową.

Przy dzisiejszych cenach możesz zmieniać pendrive z muzyką codziennie. W zależności od nastroju.

O łatwości znalezienia utworu, spośród tych 600 i więcej... nie wspomnę.

Samo przewijanie tytułów zajmie Ci trochę czasu... Byle byś nie skończył jak ten polski kierowca z UK.

ZA KRATKAMI za spowodowanie wypadku...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam po co?

600 utworów to minimum 2400 minut muzyki czyli 40 godzin słuchania.

Zapewniam Cię, że wcześniej znudzi Ci się muza. I nagrasz nową.

Przy dzisiejszych cenach możesz zmieniać pendrive z muzyką codziennie. W zależności od nastroju.

O łatwości znalezienia utworu, spośród tych 600 i więcej... nie wspomnę.

Samo przewijanie tytułów zajmie Ci trochę czasu... Byle byś nie skończył jak ten polski kierowca z UK.

ZA KRATKAMI za spowodowanie wypadku...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

czyli taki xcarlink np. powinien byc wystarczajacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że tak.

Masz do wyboru kartę SD, PENA, czy zwykly mini Jack. Możliwości mnóstwo.

Ja raczej zamiast iluś tam piosenek skupiłbym się na wygodzie sterowania np z kierownicy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że tak.

Masz do wyboru kartę SD, PENA, czy zwykly mini Jack. Możliwości mnóstwo.

Ja raczej zamiast iluś tam piosenek skupiłbym się na wygodzie sterowania np z kierownicy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To też brałem pod uwagę lecz tu chyba wchodzi w grę wymiana kierownicy, a mam kier. od s-line i nie mam własnie sterowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś zmieniarkę cyfrową i nie polecam.
Męczy sie przy plikach mp3 320kbps. Długo odczytuje takie utwory bądź ich nie odczytuje, o dłuższych utworach nie wspominając.
Chyba że te zmieniarki co są dzisiaj dostępne mają lepsze bebechy i nowszy soft któy radzi sobie z takimi plikami.

Jak już się zdecydujesz to na aukcji(czy gdzie tam kupujesz) wybierasz pod jakie radio ma być ta zmieniarka i wtedy dostaniesz komplet potrzebnych kostek ISO. Montaż łatwy, bez kodowania jednak się nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198940-zmieniarka-mp3-pod-fabryczne-radio-audi/

Polecam się upewnić czy nie potrzeba przejściówki , dla Chorus 2 musiałem dokupić .

Kodować niczego za to nie musiałem.

C4NC3R:

Mam tylko MP3 w jakości 320kbps i Yatour kupiony 3 tyg temu nie sprawia w tej kwestii żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie tych zmieniarek, jest jakiś "patent" żeby radio wyświetlało nazwę utworu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...