Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vivaro, traffic, primastar... ma ktoś?


blejk83

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo udane wozy, kolegi ojciec ma właśnie ten 1.9 i jest mega zadowolony. Zero problemów.

Ja swego czasu miałem takowy brać ale wciągnąłem LT. Najbardziej polecane silniki to bodajże 114ps.

Jeśli kupisz ze sprawdzonym przebiegiem będziesz mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o krajowym przebiegu czy realnym? No właśnie zastanawiam sie czy jest sens sie w to pchac. W T5 drażniła mnie ruda, ciekawe czy w ww. nie drażniło by mnie wszystko pozostale oprócz rdzy

Przemawia z nim fakt, ze cala masa przewoźników lata wlasnie tymi modelami

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez blejk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię zawsze o realnym przebiegu. Jeśli takowe auto znajdziesz to będzie fruwać niezawodnie. Dobrze jednak byś kupił coś z możliwym małym przebiegiem bo np opel wtedy potrafił mieć interwały olejowe co 50 tyś km i nie mówię nawet jaką masakrą to było dla silnika.

Pozdrówki
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vivaro 2.0CDTI kupione z przebiegiem 80tyś obecnie mam 107tyś i jak do tej pory poza wymiana płynów nic nie było robione. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana pompki sprzęgła bo zaczęła cieknąć.

Poza tym silniczek pięknie tyka nie ma się czego przyczepić, zbiornik paliwa wystarcza mi na 1000km (ok.85l) jeżdżę głównie po mieście więc całkiem przyzwoicie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...