Skocz do zawartości
IGNOROWANY

check engine


plaski31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany paska rozrządu , wymieniłem pasek rozrządu i wszystko było dobrze do momentu odpalenia silnika, zapalił bez problemu za pierwszym razem ale zapalił się check engine i teraz jak się próbuje uruchomić silnik to zapali za 3 lub 5 razem i pali się ten check na stałe i nie pomaga wykasowanie błędu , jaka może być przyczyna ?? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega też tak twierdzi ale dziwi mnie to że jak zapali i się przejadę to nie widzę różnicy w jeździe


proszę o wypowiedz więcej osób na temat palenia się checka i jak będę tak jeździł czy nie uszkodzę silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany paska rozrządu , wymieniłem pasek rozrządu i wszystko było dobrze do momentu odpalenia silnika, zapalił bez problemu za pierwszym razem ale zapalił się check engine i teraz jak się próbuje uruchomić silnik to zapali za 3 lub 5 razem i pali się ten check na stałe i nie pomaga wykasowanie błędu , jaka może być przyczyna ?? proszę o pomoc

starałem się przywitać i przepraszam ale nie potrafię się tu poruszać,

byłem na mieście swoim samochodem i odczułem że jest trochę mułowaty jak na 150km, muszę poczekać z kilka dni to sprawdzimy ponieważ kolego który montował to wyjechał i się okaże czy jest dobrze ten pasek a raczej wątpię , wszystko wskazuje na źle ustawiony rozrząd i dla tego się pali check

błąd wałka rozrządu tylko wyświetliło, trochę jest przymulony podczas jazdy

Witam wszystkich forumowiczów i Pozdrawiam. Jak Pan wyżej napisał że przestawiony był rozrząd więc to była prawda, o jeden ząbek na pasku źle złożyliśmy jak się okazało i przestawiliśmy i

check engine zgasł i samochód odpalił za pierwszym razem, Pozdrawiam Wszystkich i powodzenia życzę!!! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...