Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana baterii w kluczyku.


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pacjent A4B5 99r. ( ma domykanie szyb z kluczyka, jeśli ma to jakieś znaczenie)

(zdjęcie nie moje, poglądowe)

uol6jvq6.png

Czy po wymianie baterii w kluczyku (oryginalny) trzeba później kodować ten kluczyk czy coś takiego ?

Ile tam jest baterii ? W instrukcji kiedyś widziałem że pokazywali że są dwie ale w sieci znalazłem że jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna bateria, dodaje poradnik abyś nie pytał później jak rozebrać pilota




Jeśli się rozkoduje to podaję sposób kodowania

Jeden kluczyk w stacyjkę przekręcić (mają Ci świecić zegary, tzn zapłon włączony)
Wychodzisz, trzaskasz drzwiami, wkładasz kluczyk w zamek (ten który chcesz zakodować) zamykasz kluczykiem samochód
Naciskasz na pilocie przycisk (chyba zamykania) - powinien mrugnąć kierunkami o ile ma zakodowane miganie, po upływie 1-2 sek przyciskasz ponownie przycisk (teraz ile razy naciśniesz tyle razy migną kierunki i na tej pozycji w centralce zakoduje się scyzoryk- czyli jeden kluczyk na pozycji 1, a drugi musisz na pozycji 2 - 2x kliknąć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna bateria, dodaje poradnik abyś nie pytał później jak rozebrać pilota

Jeśli się rozkoduje to podaję sposób kodowania

Jeden kluczyk w stacyjkę przekręcić (mają Ci świecić zegary, tzn zapłon włączony)
Wychodzisz, trzaskasz drzwiami, wkładasz kluczyk w zamek (ten który chcesz zakodować) zamykasz kluczykiem samochód
Naciskasz na pilocie przycisk (chyba zamykania) - powinien mrugnąć kierunkami o ile ma zakodowane miganie, po upływie 1-2 sek przyciskasz ponownie przycisk (teraz ile razy naciśniesz tyle razy migną kierunki i na tej pozycji w centralce zakoduje się scyzoryk- czyli jeden kluczyk na pozycji 1, a drugi musisz na pozycji 2 - 2x kliknąć).

Jednak nie.

Dwie baterie CR1620 . Żeby zakodować po wymianie wystarczyło nacisnąć któryś przycisk na kluczyku i w ciągu jednej minuty zamknąć lub otworzyć zamkiem drzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry za odkopywanie ale mam też problem z pilotem. Otworzyłem pilot żeby przełożyć przywieszkę. Złożyłem ponownie i pilot nie działa. 

Nie wiem czy dobrze ułożyłem ten metalowy dzyndzelek który przytrzymuje baterie (dwie małe).

Próbowałem dokodowac pilot ale żaden sposób nie działa. 

Czy ktoś może mi podać działający sposób?

1535286232049..jpg

 

Okazało się, że źle włożyłem baterie. Wszystko działa już. Zakodowalem kluczyk (30zl w kieszeni)

Edytowane przez skejcikk1
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...