Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radia z fabrycznego concert


Fuksik 23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świeży tutaj więc pewnie zostane zjechany za zakładanie poruszonego już wcześniej tematu,trudno początki zawsze są ciężkie? chociaż grzebalem w tematach ale nic.

Mianowicie chciałbym zmienić radio z fabrycznego Audi concert na takie z "bajerami"a dokładnie chodzi mi o zestaw głośnomówiący w radiu.I pytanie brzmi czy jakiekolwiek radio 1din o przykładowej mocy 4x55W będzie ok? Czy może trzeba dobierać radio do zamontowanych fabrycznie głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio możesz włożyć dowolne kwestia później tego czy głośniki podołają jak będziesz chciał słuchać bardzo głośno muzyki.

Kwestia posprawdzania tylko przewodów i podpięcia wszystkiego jak trzeba żeby radio się włączało itp.

Jakie masz teraz nagłośnienie w swoim aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne to nie wiem co jest w środku,ale raczej fabryczne głośniki,a radio to Audi concert

Głośniki są z przodu i tyłu,tyle wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiesz co masz to sprawdź co siedzi w bagażniku po prawej stronie w boczku, zrób zdjęcie i wklej...

wyciągnij radio i zrób zdjęcie kostek z kablami wychodzącymi z radia wtedy już coś będzie wiadomo co tam u Ciebie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio możesz włożyć dowolne kwestia później tego czy głośniki podołają jak będziesz chciał słuchać bardzo głośno muzyki.

Kwestia posprawdzania tylko przewodów i podpięcia wszystkiego jak trzeba żeby radio się włączało itp.

Jakie masz teraz nagłośnienie w swoim aucie?

Nie będę zakładał nowego tematu bo tutaj jest mój problem.

Chce zmienić radio z chorusa2 na nieoryginalne, które już mam (potrzebuje zestaw głośnomówiący). Mam już adapter na tył, ramkę, separator.

Czytałem na forum, że b6 nie ma +12v po stacyjce i kilka osób skarży się że im akumulator zdycha po paru dniach po przekładce. czy radio będzie się samo wyłączać po godzinie? czy będzie odpalało z kluczyka? Czy trzeba dodatkowo ciągnąć kabelek od bezpieczników przez przekaźnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...