Radio z wbudowanym mikrofonem

Fuksik 23

Witam wszystkich,mam pytanko czy może ktoś korzystał z radia z wbudowanym mikrofonem,dokladnie mam zamiaru kupić sonySONY DSX-A400BT Radio z USB AUX Bluetooth NFC FLAC,czy da się dogadać przez ten sprzęt?a mozw ktoś coś poleca tak do 400zl?

Nie lepiej dołożyć ori Bluetooth do auta ?

A co to takiego ori blothoot? Zewnętrzny blothoot?,i trzeba dodatkowo podpiąć mikrofon zewnętrzny?da radę do tego radia?

A gdzie taki orginalny blothoot znajdę ,grzebalem i nic z tego?A nawet jak znajdę to jeszcze pozostaje mikrofon,ktory chyba trzeba podłączyć.

A co myślisz o taki odbiorniku fm z blothootem i wbudowanym mikrofonem? Słyszałes coś o tym?

Ale problem jest taki że ja nie mam navi tylko radio 1din concert

Sytuacja jest tak że mam fabryczne radio i chciałbym móc rozmawiać przez zestaw głośnomówiący,ale nie chce kupować zestawu i bawić się w ładowanie, zabierania że soba itd tylko jakaś opcja blothoot i tyle.Pozostaje chyba tylko kupić radio ,ale z tym też nie wiem jak w praktyce,czy sprawdza się z wbudowanym mikrofonem czy tylko z zewnątrznym???

Ori bluetooth jest montowany pod fotelem pasażera.

A skąd takiego bluta dorwać,szpwralen na necie i lipa???

A co z mikrofonem który ma odbierac mój głos???

Edytowane przez Fuksik 23

A co z mikrofonem który ma odbierac mój głos???

Co chcesz uzyskać montując radio z mikrofonem ???

Chcę uzyskac zestaw głośnomówiący?A najlepiej jak by zostało radio fabryczne,chyba że nie ma takiej możliwości,to trudno trzeba będzie montować inne radyjko.

Edytowane przez Fuksik 23

Fido wyżej podał Ci link. Zapoznałeś się z jego zawartością?

Fido wyżej podał Ci link. Zapoznałeś się z jego zawartością?

Tak zapomniałem się nawet dzięki temu już wiem że te krateczki na podsufitce to mikrofon?ale następnym krokiem jest zakodowanie instalacji za pomocą oprogramowania VAG-Com.? Edytowane przez Fuksik 23

te krateczki na podsufitce to mikrofon

Kratka kratką, nie oznacza że jest tam owy mikrofon.

Nie miałeś ori zestawu Bluetooth to go tam na 100% nie ma, więc co ci po kodowaniu ???

te krateczki na podsufitce to mikrofon

Kratka kratką, nie oznacza że jest tam owy mikrofon.

Chodzi o to że nie mam fabrycznego blothoota,dlatego chciałem radio z blothootem jako zestaw glosnomowiacy i pytalem czy ktoś używał takiego radia z wbudowanym mikrofonem? Zaproponowano mi dołączenie fabrycznego bluta ,ale jak to jest możliwe skoro trzeba go zakodować programem ?chyba trzeba mieć radio 2din a ja go nie mam.

Trzeba chyba mieć nawigacje RNS-E,

Kabel i oprogramowanie VAG-Com

Poza ty sam moduł kosztuje około 150euro co jest jakaś masakra.Za taki hajs napewno można kupić w miarę dobre radio i minimum roboty wyonac.

bardziej chodziło mi o to czy ktoś używał radia na bluta z wbudowanym mikrofonem??????

Nie trzeba 2DIN i RNS. Wystarczy pospolity Concert 2. Podstawowy moduł znajdziesz dużo taniej w Polsce.