Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS6 C6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra to i ja się w końcu pochwalę. ;)
Audi RS6 C6 2008r. 5.0 V10 TFSI 740HP
Wydech MG Motorsport z klapami
Wkładki BMC
Program Compsport
Wszystkie listwy folia czarny mat
Maska Performance z wlotami
Szyby na czarno
Felgi na czarno
Lampy na czarno
Nowa pompa oleju ASO
Rewizja silnika + nowe uszczelki i uszczelniacze ASO
Nowe sondy ASO
Usunięcie wentylatorów z intercoolerów
Downpipe MG Motorsport bez katów.
Korekta programu silnika + nowy program skrzyni.
No i na koniec 740HP i 990NM
Jakieś ledowe lampki podświetlenia tablicy
GKs7NlDl.jpg
kIsU8X9l.jpg
35GXdBPl.jpg
XUz6g5bl.jpg
OrJE1XXl.jpg
EiIxReml.jpg
OONUPZil.jpg
KcDBhnql.jpg
v7POm3zl.jpg
LOBKzbDl.jpg
AilWX61l.jpg
DGGoBWFl.jpg
8WrJ5X2l.jpg
zsZtwVOl.jpg
td0fWqfl.jpg
ibsS2lQl.jpg
Er9gGwul.jpg
eFZUtocl.jpg
M0m40sPl.jpg
F3FAjbXl.jpg
0CJ0nV4l.jpg
cN8Bng9l.jpg
Ie3wyLql.jpg
GqPcHzpl.jpg
6FqIVU3l.jpg
RazNH05l.jpg
SvL7NH9l.jpg
Np0OcZal.jpg
fROlFYTl.jpg
HBs3cjKl.jpg
l5MPAq5l.jpg
FJdTuC0l.jpg
ZZbxJR7l.jpg
mIV73HFl.jpg
JtAmecal.jpg
8l3QhuWl.jpg
H7gDuz2l.jpg
AKcJNZNl.jpg
CJl0stUl.jpg
1gkLFpQl.jpg
W swoim naturalnym środowisku :)
pDi96kEl.jpg
Poczyniłem tuning. ;) Zainstalowałem wszystkie żarówki led seria premium co to niby daje więcej światła. Tylko nikt nie mówił, że będzie świecić jak w domu. :grin:

FpzcsM4l.jpg
kdpf5aZl.jpg
4UJMkVnl.jpg
Gvj1f4Gl.jpg
wrQSVt5l.jpg

Opublikowano

Super auto! Tylko co z błotnikami przód? Bo sprawiają wrażenie jakby były innego koloru/materiału ;o

Edytowane przez d3jv

Opublikowano

Oglądam filmik, mówię - blok na Psiaku, spoko... Myślę - nie nie, oby nie następny RS we Wro... Patrzę - :facepalm:

Auto rakieta :kox: Fotele przednie tak miażdżą mi głowę, że sobie nie wyobrażasz...

Brakuje mi tylko filmików z podnoszącymi się wskazówkami zegarów, pomyśl o tym :wink:

Temat będę śledził, pozdrawiam!

Opublikowano

wow :kox:

Jak wrażenia z jazdy?

Opublikowano
  • Autor

Bo sprawiają wrażenie jakby były innego koloru/materiału ;o

Są tego samego koloru światło tak pada bo fotograf ze mnie marny. ;)


Brakuje mi tylko filmików z podnoszącymi się wskazówkami zegarów, pomyśl o tym :wink:

Wiem muszę w końcu nagrać. :)


Jak wrażenia z jazdy?

Całkiem przyjemne :grin:


Zimowy setup
OZ Botticelli 19' + dystanse
Opony Yokohama V905 255/40/19
lvsaoFK.jpg
vWlchRO.jpg
6wWy8XD.jpg
Rdl0Nwg.jpg

Opublikowano

Kozak fura :thumbup1:

Opublikowano

wow , ale monster :slina: kolor super :kox:

Opublikowano

Super auto! Tylko co z błotnikami przód? Bo sprawiają wrażenie jakby były innego koloru/materiału ;o

są z alu

Opublikowano

genialne :kox: letnie koło przemalowałbym jedynie na jakiś tytanowy kolor, a nie czarny.. ale to już kwestia gustu i drobiazg :)

Opublikowano
  • Autor

letnie koło przemalowałbym jedynie na jakiś tytanowy kolor, a nie czarny.. ale to już kwestia gustu i drobiazg :)

W kwestii czarnych kół jestem monotematyczny. :wink:

Opublikowano

Audi petarda nie jednego marzenie:) jedyne co to pomyśl nad lampami tył polift ;)

Opublikowano
  • Autor

jedyne co to pomyśl nad lampami tył polift ;)

Myślałem o tym ale z racji że i tak by były przyciemnione nie ma to większego sensu :)
Opublikowano

Auto super, ale te wloty na masce lipnie wyglądają

Opublikowano
  • Autor

Auto super, ale te wloty na masce lipnie wyglądają

One nie mają wyglądać tylko odprowadzać ciepło z silnika :)

Zresztą mnie się podobają :wink:

Edytowane przez icemanvette

Opublikowano

nagraj tacho jak się zbiera

Opublikowano

Niewątpliwie po to są :)


Wiadomo, auto ma sprawiać przyjemność właścicielowi

Opublikowano
  • Autor

nagraj tacho jak się zbiera

Taki jest plan :grin:

Opublikowano

Masakra :kox: pięknie auto i wspaniale się drze :decayed:

Opublikowano

MIAZGA :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.