Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Numer katalogowy części


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję dosyć pilnie sie dowiedziec, czy jeżeli numer części zaczyna się od 8E5... to będzie to pasowało do mojego avanta B6 z 2004 roku?

co to ma być.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego za odpowiedź, a jestes w stanie jakos sie upewnic czy bedzie pasowac?

Tak pisz na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla potomności, bo już się udało dowiedzieć, siatka do bagażnika jest taka sama do sedana i avanta więc można podmieniać, a co jeszcze ciekawsze, do a4 b6 pasuje też siatka z a3 co może mieć spore znaczenie dla kogoś kto kupuje oryginały w ASO, bo jak twierdzą mądre głowy w ASO do a4 kosztuje 425 pln :shocked: a do a3 230 pln :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8e5 - sedan a Be9 - avant ale siatka powinna pasować

A nie odwrotnie?? Nie wiem jak z sedanem, ale mój Avant ma oznaczenie 8E5 :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w ogole ta siatka jest jakie ma zastosowania bo u mnie sie wala w bagazniku nieuzywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nową ori na allegro za 110 zł, siatka jest fajna zakupy się nie przesuwają, trzyma pakunki dosyć dobrze :good:

jesli tylko po to to malo zastosowan :tongue4:

ja mam w bagazniku plastikowa skrzynke prostokatna rozkladana-pewnie wie kazdy o jaka chodzi bo sa dosc popularne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nową ori na allegro za 110 zł, siatka jest fajna zakupy się nie przesuwają, trzyma pakunki dosyć dobrze :good:

jesli tylko po to to malo zastosowan :tongue4:

ja mam w bagazniku plastikowa skrzynke prostokatna rozkladana-pewnie wie kazdy o jaka chodzi bo sa dosc popularne

może zastosowań jest więcej, ja wykorzystuję ją tylko do tego, a skrzynka składana też fajna sprawa, mam taka ale nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem siatkę u kolegi martines-76, mogę śmiało polecić :good:

Siatka, rzecz przydatna. Zakupy, czy inne rupiecie nie walają się po bagażniku na każdym zakręcie. Mnie osobiście strasznie denerwuje jak mi się coś w bagażniku przewala, więc siatka działa na mnie bardzo kojąco... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...