Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak coś będziesz wiedział to daj znać ... jakbyś mógł to zapytaj czy jest taka opcja żeby same fotele wyprać

niema problemu z samym praniem foteli. Jutro dam znać . od razu spytam się o cenę. chyba że mogę też jutro zadzwonić do gościa który dorabia na praniu tapicerki , kolega u niego prał , i był zadowolony . Cena jak mnie pamięć nie myli około 100-120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jak ktoś zna jeszcze jakąś dobrą miejscówkę to piszcie :)

jak nie to tam zajadę.

Możesz jeszcze zajrzeć na ul. Partyzantów koło komisu naprzeciw II liceum jest taki mały sklepik ewentualnie koło elektronika też na Partyzantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam pytanko, miejsce/sklep, gdzie w Zamościu kupię CB radio, doradzą, zestroją, ewentualnie pomogą upchać wszystko.

radyjko i antena wybrana, ale posłuchać kogoś zawsze warto, a że będę na tygodniu w Zamościu to może bym zajechał, jeśli kogoś znacie, w Rykach już wiem gdzie ale nie wiem czy czasowo się wyrobię.

Jakie radio Cie interesuje ? POPATRZ NA ALLEGRO , BEDZIE DUŻO TANIE , A STROJENIE TO NIE PROBLEM , MIERNIK SWR , I SAM SOBIE NIE JEDNO RADIO ZESTROISZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yosan Pro 120 + Sirio Omega 27 lub ML 145.

nie znam się na tym więc wole już do specjalisty iść, co podpowie, doradzi itp ;)

bo sam to jeszcze cały samochod rozstroje zamiast dostroić radio;) tym bardziej, że to moje pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yosan Pro 120 + Sirio Omega 27 lub ML 145.

nie znam się na tym więc wole już do specjalisty iść, co podpowie, doradzi itp ;)

bo sam to jeszcze cały samochod rozstroje zamiast dostroić radio;) tym bardziej, że to moje pierwsze

Ci nasi polscy specjaliści , to Ci tak podpowiedzą że wrócisz z pustym portfelem. Popatrz w sklepach ceny, wypytaj , podotykaj. A pózniej popatrz to samo na allegro. A już kiedyś rozmawiałem z takim specjalista w kielcach który twierdził że antena już została zestrojona , KPINA. Myslałem że go pieprzne tą anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupić to wiem, waham się tylko między dwiema długościami anten, mi ti potrzebne tylko w trasie więc skłaniam się ku omedze, a z drugiej strony ML 145 też ma dobre opinie tylko dłuższa.

ale przyda mi się znawca co zestroi i ewentualnie pomoze upchnać ;)

ceny znam, więc jeśli w sklepie którymś będzie dużo drożej to zamówie w necie i tylko zestroje u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli bo ja tam kupiłem antenę i radio i za free mi to zmontowali

hmm , co to właściwie znaczy zmontowali??

Podłączyli antenę do radia, a radio podłączyli do zapalniczki wtyczką :grin: a zapomniałem i chyba zestroili ale to już różnie bywa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszczą się Wam radyjka w ten schowek pod kierą?

bo jakiś taki mały i wąski mi się nagle wydaje...

antena - bagażnik czy dach? jak zacząłem zwracać uwagę, to więcej chyba na dachu trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem unidena w kieszonce i było jeszcze trochę miejsca

a bata spokojnie na bagażniku możesz umieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli bo ja tam kupiłem antenę i radio i za free mi to zmontowali

hmm , co to właściwie znaczy zmontowali??

Podłączyli antenę do radia, a radio podłączyli do zapalniczki wtyczką :grin: a zapomniałem i chyba zestroili ale to już różnie bywa :whistling:

no właśnie. Są tacy spece że mówią że już zestrojone. Tylko na czym ją zestroili , może na lodówce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego oto zielonego brokuła s4 1,9TDI :polew: (takie miał emblematy na klapie bagażnika) widziałem dzisiaj na parkingu McDonalds z LZ

Zdj_cie0384.jpg

Zdj_cie0385.jpg

Zdj_cie0386.jpg

nie mogłem nie zaparkować obok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...