Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gwint, nie dla mnie :P

1BE od siemiana, czekam na dostawe :P

z czasem będziesz chciał zejść jeszcze niżej...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, no może do -30mm, bo 1be to chyba -20.

w b5 jak sprowadziłem z niemiec, to nie wiem co było, chyba jakies h&r czerwone i stało tak nisko, że jakikolwiek próg i waliło mi od dołu, jakbym nie próbowałem przejechać.

więc z takiego mocno niskiego się wyleczyłem, wygląd super, praktyczności niewielka.

potem założyłem jakieś standardowe sachs - to tragedia w drugą strone, stało jak traktor.

to teraz staram się wypośrodkować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, no może do -30mm, bo 1be to chyba -20.

w b5 jak sprowadziłem z niemiec, to nie wiem co było, chyba jakies h&r czerwone i stało tak nisko, że jakikolwiek próg i waliło mi od dołu, jakbym nie próbowałem przejechać.

więc z takiego mocno niskiego się wyleczyłem, wygląd super, praktyczności niewielka.

potem założyłem jakieś standardowe sachs - to tragedia w drugą strone, stało jak traktor.

to teraz staram się wypośrodkować :P

z 1BE będziesz zadowolony - wiem, bo mam (masz Q?)

ja natomiast myślę o kombinacji amory 1BE + springi Eibach Pro-kit...

-40 w porównaniu z 1BA

-20 w porównaiu z 1BE

tylko chyba wstrzymam się z tym do wiosny, bo i na 1BE można zimą rozje**ć zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prawda myślałem, o nowych 1BE, bo nigdy nie wiadomo, kto jak jeździł ile natłókł i gdzie, ale siemian mówił, że dobry stan i dobra kasa to wziąłem.

niestety bez Q.

sieman miał fajne na sprzedaż, chyba właśnie 1BE ale sprężyny H&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba wstrzymam się z tym do wiosny, bo i na 1BE można zimą rozje**ć zderzak...

ja to uczyniłem w swoim aucie, tak się wyciągnęła dokładka, że potrzebne było cięcie i spawanie plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi i na tych sachs'ach udało się w B5 oderwać plastikową dokładkę zderzaka, na parkingu i super ekstra inteligentnie wysokim krawężniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be bedzie super kompromisem miedzy wygladem a komfortem,

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

czworeczka.jpg

<br /><br />, tutaj ex autko na fabrycznie 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda chociaż chyba widziałem też audiczki na 1be troszke wyżej stojące, moja mogłaby tak siąść:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba wstrzymam się z tym do wiosny, bo i na 1BE można zimą rozje**ć zderzak...

ja to uczyniłem w swoim aucie, tak się wyciągnęła dokładka, że potrzebne było cięcie i spawanie plastiku

luksus kosztuje :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 20zł-24zł szt. + koszt wysyłki 26zł. oczywiście im więcej osób zamówi , tym

koszt wysyłki będzie proporcjonalnie rozłożony na wszystkich zamawiających klubowiczów.

taka flaga kosztuje 12zł jak bierzesz więcej to jeszcze dochodzi rabat. koszt wysylki 5,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka flaga kosztuje 12zł jak bierzesz więcej to jeszcze dochodzi rabat. koszt wysylki 5,50zł

Dokładnie 18zł z wysyłką tyle że przy standardowych wymiarach, materiale ,maszcie itp.

W tym przypadku jest inaczej , stąd taka cena , o rabatach by 3 szt . nie ma co marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 18zł z wysyłką tyle że przy standardowych wymiarach, materiale ,maszcie itp.

W tym przypadku jest inaczej , stąd taka cena , o rabatach by 3 szt . nie ma co marzyć.

Czarno widzę tą Twoją produkcję :wink: Jak zbierzesz 3 osoby, to będzie sukces :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. I tak zrobie bez niczyjej łaski. Na spocika bedą gotowe , zostanie 1 sztuka. Moge wstawic do wątku jak bedzie wyglądać. Moze ktoś bedzie miał jakis ciekawy pomysł . Niestety od ZK niczego sie doprosić nie można. Trudno bedzie sie trzeba przyzwyczaić:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety od ZK niczego sie doprosić nie można.

Nie jestem wróżką i nie spełniam życzeń od ręki. Wszystkie loga mam na stacjonarnym kompie, a w domu będę dopiero wieczorem. Tak więc jak nie zapomnę to poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzieczny. Może jestem upierdliwy. Ale wkońcu nie robi sie tego dla kasy. Promuje sie klub i przy okazji własne miasto. Wiec wszystkich urażonych z ZK. AM SORRY:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...