Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mielec, odczep guche i zawiez , wjak maja to dadza ci od reki taka turbine po regeneracji, tylko wczesniej zadzown i podaj jaki typ turbo i jakie auto, to ci powie wszytsko

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

a z montazem demontarzem w mielcu 200zł wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ry Mam kolo siebie mlodego mechanika co za czyszczenie samej gruszki wola od 50 do 100 zl i sie zastanwiam tez czy mu nie dac tego do zrobienia.

A po co do mielca az ponoc w Sandomirzu jest jakis dobry warsztat ktory sie tylko tym zajmuje , historia kiera z pracy byl u 3 mechanikow z szwankujacym autem to mu kazali turbine wymieniac pojechal do tego goscia w sandomierzu i mu wymienil chipa za 50 zl i auto smigalo jak rakieta.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo, ponoc mowiles Piotrkowi z LKS, ze masz jakiegos dobrego magika od LPG...

Malca miales na mysli...?

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowiłem , o Darku , jak cos daj znac sms to wysle Tobie albo Piotrkowi numer do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie obydwaj jestesmy na gwarancji, wiec gdyby cos sie dzialo to lecimy do Malca i robimy za free...

Ale zawsze warto znac alternatywe...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24h to nie odpoczynek

Przyzwyczajaj sie...

:P

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witkaa :) Panowie mam problem, dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało.Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jest tylko na dole dwie duże nakretki nie powinien się kręćic cały amortyzator? chyba że tłok.

zawieszenie_gwintowane_budowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakrętki powinny sie kręcić i dolna sie kreci a tej górnej nie mogłem ruszyć i teraz cały korpus nad widełkami okręca sie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witkaa :) Panowie mam problem, dziś chciałem skręcić gwint i z przodu sie nie udało.Zaznaczam że robiłem na aucie. Dolna nakrętka kontrująca odkręciła sie ale górnej nie dałem rady. Lekki wnerw i mocniej pociągnowszy i trach, cały amorek sie kreci zamiast tylko nakrętki. I teraz sie zastanawiam, czy coś uszkodziłem? no i jak ruszyć te nakrętki górne z przodu? macie jakieś pomysły doświadczenia z gwintem? co można zrobić z tym okręcającym sie amorkiem? Zawiecha to Bilstein nie wiem jaki model na amorku odczytałem tylko VM3-498-HO a na sprężynie wyczytałem 6/2003 E4-FD1-Y497-AO0( możliwe ze A08 bo ostatnia cyferka lekko wytarta)

Marka i model nie grają roli - gewinde to gewinde

WD-40 albo inne penetratory, klucz hydrauliczny, mały młoteczek i pół dnia...

Gwint jest fajny (i legalny) ale nie na drogi lubelszczyzny...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale teraz mi chodzi o to co mam zrobić z obracającym sie amorkiem nad widełkami dolnymi? czy mi cos sie nie rozpadnie? czy jakieś spawanie jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie namiar na tego waszego mechanika bo tescio chce przegub wymienić

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx drogi?

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...