Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damian0911 co to za temat do kosza http://www.a4-klub.pl/smf/vag_na_rs232_przejsciowka_na_usb-t104975.0.html;msg1210194;topicseen#new nie rób wstydu tylko używaj szukajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać czekamy, aż zawitasz na spocie bo widzę, że czasami pomykasz po Zamościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać czekamy, aż zawitasz na spocie bo widzę, że czasami pomykasz po Zamościu

Moja ostatnia wizyta w ZMC była niestety podyktowana bardzo przykrymi okolicznoćsiami ;(

(patrz obraz poniżej) :(

93634247.jpg

Miejsce spotkania Parking koło Parku Miejskiego - 20.12.2009 godz. 15.00

20 gru 2009 nie dam rady podjechać pod park, bo przyjadę do ZMC około 22.12.2009, ale...

jeśli w okresie między swiętami a Sylwestrem dałoby rade zorganizować jakis extra spocik - to BĘDĘ !!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje ;(

A spot hmm to trzeba tutaj malować to na szybciora coś może sklecimy miedzy świętami a nowym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, że się może pokażę wreszcie ale awaria mnie dopadła i auto chyba postoi w garażu, ale do 30 pewnie będę w Zamościu (okolicach) u rodziców więc chętnie bym się pokazał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miedzy świętami może w jakimś barze na małe co nie co :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 10:45_________________________________________________wojci weźmiesz sanki i przyjedziesz jak nie masz auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poldek jest :kox: do latania na ośnieżonych ulicach[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 17:28_________________________________________________Dopiero dziś coś mogę skrobnąć bo wczoraj po robocie już mi się nie chciało.

To był chyba spot na którym byłem najkrócej :embarrassed: no ale miałem dyżur swoją "złotówką" i jak się rozdzwonili to nie było jak powrócić na spota no szkoda.

Ale myślę, że chyba było ciekawie nowi koledzy dołączyli do grona spotowiczów :hi:

Wstępnie się już umówiliśmy na małe piweczko między świętami a nowym rokiem szczegóły wkrótce :naughty:

No tradycyjnie parę fotek ze spotu

U2520-f2ff383f070fd6195587c51ad03c438a.jpg

l2b0A-f2ff383f070fd6195587c51ad03c438a.jpg

l2k_9-f2ff383f070fd6195587c51ad03c438a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...